ERSUN YANAL BODRUM'DA NİŞANLANDI

BHM 20.03.2017 10:01 0 Yorum 398 Okunma

Trabzonspor'un teknik direktörü Ersun Yanal, Galatasaray galibiyetinin ardından Bodrum'a gelerek yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu İren Ağan ile nişanlandı.

Trabzonspor'un teknik direktörü  Ersun Yanal,  Galatasaray galibiyetinin ardından  Bodrum'a gelerek yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu İren Ağan ile nişanlandı.

 

Bodrum'da yaşayan eski CHP'li Belediye Başkanı  Mazlum Ağan'ın kızı İren Ağan (29) ile yaklaşık iki yıldır birlikte olan  Trabzonspor'un teknik direktörü 56 yaşındaki  Ersun Yanal, bugün akşam saatlerinde Kumbahçe Mahallesi'ndeki Mandarin Otel'de nişanlandı. Nişan törenine  Mazlum Ağan, eşi Asuman Ağan, kız kardeşi Deniz Ağan ve yakınları katıldı. Son derece sade ve az sayıda katılımcının bulunduğu nişan törenine basın mensupları alınmadı.

 

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ağan, "Kızımızın mutluluğundan başka ne isteyebiliriz ki, onlar mutlu olsunlar biz de mutlu oluruz" dedi. Nişandan sonra ailenin otelde yemek yedikleri ve aralarında kutlama yaptıkları öğrenildi.  Ersun Yanal'ın birkaç gün  Bodrum'da kalıp tatil yapacağı, ardından da  Trabzon'a döneceği öğrenildi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...