BODRUM STANDINI GEZDİLER, TATİLİ KAZANDILAR

BHM 11.01.2018 17:36 0 Yorum 3128 Okunma

Hollanda'nın Utrecht şehrinde düzenlenen turizm fuarının ikinci gününde Bodrum standında çekiliş heyecanı yaşandı. Bodrum'da tatil hakkı kazanan 7 Hollandalı büyük sevinç yaşadı.

Hollanda'da 09-14 Ocak'ta düzenlenen Uluslararası Utrecht Turuzm Fuarı'nda Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) tarafından kiralanan 100 metrekarelik stanttta, Bodrum'da faaliyet gösteren 13 otel tanıtım çalışmalarını sürdürüyor. Fuarın ilk gününde turizm profesyonelleriyle gerçekleşen görüşmelerin ardından ikinci günde halkın katılımı ile stantta yoğunluk arttı. Bodrum standında geleneksel olarak gerçekleştirilen tatil çekilişi heyecan yaşanmasına neden oldu. Gün içerisinde Bodrum standını ziyaret edip, kayıtlarını yaptıran ziyaretçiler, heyecanla çekiliş sonuçların açıklanmasını bekledi. Bodrum standını 7 bin 560 kişi ziyaret etti. Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı Halil Özyurt'un ev sahipliğinde gerçekleştirilen kurada, talihli 7 kişiye, Bodrum'da birer hafta her şey dahil iki kişilik tatil hediye edildi.

 

BODER Başkanı Halil Özyurt katılımcılara ve Bodrumlu otelcilere teşekkür edip, "Bu çekilişi geleneksel olarak her yıl gerçekleştiriyoruz. Hediye tatilleri kazanan şanslı misafirlerimizi ilçemizde ve tesislerimizde en güzel şekilde ağırlayarak ülkelerine geri gönderiyoruz" dedi.

 

Bodrum standına gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade eden Bodrum Belediye Başkanı ve Bodrum Tanıtma Vakfı Başkanı ve Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, "Bugün Bodrum standında yaşanan yoğunluk, Bodrum'a gösterilen ilgi, ne kadar doğru işler yapıldığının bir kanıtı. Bu çalışmalarda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Her zaman dediğim gibi mücadeleyi asla bırakmadan çalışmaya devam edeceğiz. İlçemize gelen Hollandalı turist sayısında ciddi artışlar bekliyoruz. İlçemizde tatil hakkı kazanan 7 Hollandalı konuğumuz ile görüştüğümde onların içemize gelmekte ne kadar istekli ve ne kadar mutlu olduklarını gördüm" dedi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...