29 Eylül 2023 Cuma

Mahsun Kırmızıgül'ün Bodrum Konserinde canlı müzik engeli

BHM
27.06.2022 22:13
Mahsun Kırmızıgül'ün Bodrum Konserinde canlı müzik engeli
Yeni albüm heyecanı yaşayan Mahsun Kırmızıgül, 16 yıl aradan sonra Bodrum Yalıkavak'ta sahneye çıktı. Yıllar sonra hayranlarıyla buluşmanın heyecanını yaşayan Kırmızıgül'ün konserinde ilginç anlar yaşandı. Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konseri ne oldu? Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konserinde canlı müzik yapması neden engellendi?

Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konseri ne oldu merak ediliyor. Yeni albüm heyecanı yaşayan Mahsun Kırmızıgül, 16 yıl aradan sonra Bodrum Yalıkavak'ta sahneye çıktı. Yıllar sonra hayranlarıyla buluşmanın heyecanını yaşayan Kırmızıgül'ün konserinde ilginç anlar yaşandı. Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konseri ne oldu? Mahsun Kırmızıgül Bodrum Konserinde canlı müzik yapması neden engellendi? İşte detaylar...

MAHSUN KIRMIZIGÜL BODRUM KONSERİ YAŞANANLAR!

16 yıl aradan sonra Bodrum'da sahneye çıkan Mahsun Kırmızıgül'ün polisler tarafından canlı müzik yapmasının engellendiği ileri sürüldü. Engelleri önemsemeyen Kırmızıgül, şarkılarını canlı bir şekilde söyleyerek mekana gelenlerden de hiçbir ücret alınmayacağını söyledi.

KONSERE GELENLERDEN ÜCRET ALINMADI

Habertürk'te yer alan habere göre; emniyet güçleri, Mahsun Kırmızıgül'ün canlı müzik yapmasını engelleyerek müziği kapattırdı. Yıllar sonra sahneye çıktığını ve böyle bir talihsizlik yaşadığını söyleyen Kırmızıgül, engellere aldırış etmeden şarkılarını mikrofonsuz canlı okumaya başladı. Konserine devam eden sanatçı, "Bu akşam hiçbirinizden ücret alınmayacak, hepiniz bizim misafirimizsiniz" ifadelerini kullandı.

"SANATA VE SANATÇIYA YAZIK EDİYORLAR"

Yaşadığı durum hakkında konuşan Mahsun Kırmızıgül, "Bu akşam buraya ben size olan saygımdan dolayı çıkıyorum. Sanata ve sanatçıya yazık ediyorlar. Dilerim ki en kısa zamanda bu durum çözülür" ifadelerini kullandı.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com