22 Ekim 2020 Perşembe

CHP MUĞLA İL BAŞKANI’NDAN BAŞKAN KOCADON’A ZİYARET

BHM
11.02.2016 12:10
CHP MUĞLA İL BAŞKANI’NDAN BAŞKAN KOCADON’A ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi Muğla İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

CHP Muğla il kongresinin ardından başkanlığına seçilen CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, yönetim kurulu ile Muğla ili ve ilçelerine düzenlemiş olduğu ziyaretlerini sürdürüyor. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u da makamında ziyaret eden Başkan Alban’a, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, CHP Muğla İl Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Muğla İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Başarır Sandıkçıoğlu ve CHP Muğla İl Gençlik Kolları Başkanı Tufan Erkan Yakar da eşlik etti.


Sohbet havasında geçen toplantıda Başkan Kocadon ile birlikte gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Mürsel Alban ayrıca ekibiyle birlikte yeni dönem için planladıkları çalışmalarından bahsetti.


Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da yeni yönetime nazik ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.  Ziyaret sonunda CHP’li heyet, Başkan Kocadon ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com