29 Kasım 2022 Salı

BODRUM'DA CUMHURİYET BAYRAMI ETKİNLİKLERİ

BHM
29.10.2020 11:39
BODRUM'DA CUMHURİYET BAYRAMI ETKİNLİKLERİ
Bayram coşkusunu, tüm Bodrum halkına yaşatabilmek için Covid-19 tedbirleri kapsamında özel bir etkinlik düzenleyen Bodrum Belediyesi, 29 Ekim Perşembe gününden itibaren dört gün boyunca online "Cumhuriyet ve Hayat Sohbetleri" düzenleyecek. Ünlü isimlerin de katılacağı sohbet programları, Bodrum Belediyesi’nin Youtube ve Facebook hesaplarından canlı olarak verilecek.

Bodrum’da 28 Ekim Çarşamba günü saat 13.00'de Belediye önündeki Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başlayan Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri, 29 Ekim Perşembe günü saat 10.00’da Herodot Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kutlama programı ile devam ediyor.

Öte yandan Bodrum Belediyesi, pandemi kuralları nedeniyle kısıtlamalar çerçevesinde kutlanacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda ünlü isimlerin konuk olarak katılacağı “Cumhuriyet ve Hayat Sohbetleri” etkinliği gerçekleştirecek.

Bugün saat 16.30'da Bodrum Belediyesi Mausolos Sergi Salonu'nda Metin Uca moderatörlüğünde gerçekleştirilecek sohbet dizisinin ilk gün konukları Belediye Başkanı Ahmet Aras, gazeteci İsmail Saymaz ve usta sanatçı Müjdat Gezen olacak. Gezen’in ZOOM üzerinden katılacağı “Cumhuriyet Bayramı” konulu programa, genç sanatçı Yağmur Akoğlu da sesiyle renk katacak.

Programın hemen ardından aynı gün saat 19.23’te Bodrum Belediyesi tarafından Kumbahçe’de Cumhuriyet Bayramı’na özel ışıklı su perdesi gösterisi düzenlenecek.

Cumhuriyetin 97. yıl kutlama programı çerçevesinde düzenlenen "Cumhuriyet ve Hayat Sohbetleri" 30-31 Ekim ve 1 Kasım günlerinde de farklı konuk ve konularla devam edecek. Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın ev sahipliğinde her gün saat 16.30’da canlı olarak yayınlanacak sohbetlere Nebil Özgentürk, Gani Müjde, Soner Olgun, Mazlum Çimen, Prof. Dr. Özlem Kumrular konuk olacak.

 

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com