26 Ekim 2020 Pazartesi

YÜKSEL ASLAN YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ

BHM
17.10.2019 10:51
YÜKSEL ASLAN YENİDEN BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Bodrum Yöre Temsil Kurulu seçimleri yapıldı. Mevcut başkan Yüksel Aslan, yeniden başkan seçildi.

TÜRSAB’ın yerel ve bölgesel yapılanmaları olan Bölge Temsil Kurulları’nın bazılarında seçim süreci tamamlanırken, Bodrum Yöre Temsil Kurulu’nda dün yapılan seçimli toplantıya Whiskey Travel’dan Tayfun Akdeniz, Brontes Turizm’den mevcut başkan Yüksel Aslan ve Diyadem Tur’dan Ahmet Güleç başkan adayı olarak kendi listeleri ile katıldılar.

Ortakent Mahallesi’ndeki TÜRSAB binasında saygı duruşunda bulunulup ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan seçimli genel kurulda mevcut başkan Yüksel Aslan seçildikleri Temmuz 2018’den bu yana kadar Bodrum Yöre Temsil Kurulu’nun faaliyetlerini anlattı. Daha sonra başkan adayları birer konuşma yaptılar. 

Yapılan seçim sonunda mevcut başkan Yüksel Aslan 119 oyun 87’sini alarak yeniden Bodrum Yöre Temsil Kurulu Başkanı oldu. Oylamada Ahmet Güleç 31 oy aldı. Bir oy geçersiz sayıldı. Bağımsız aday Tayfun Akdeniz’e ise oy çıkmadı. 

Aslan başkanlığındaki temsil kurulu asil üyeliklerine Barbaros Güneş, Rukiye Dengiz, Hafize Dilek Öz, Mehmet Fakkuşoğlu, Nedim Önal ve Ozan Aydemir seçilirken, Yedek üyeler ise Melike Ziylan, Cumhur Kısa, Ümit Köksal, Fatih Uygun, Barış Kılıçarslan, Orçun Canbaz ve Gönül Bıdık oldu. 

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com