23 Ocak 2021 Cumartesi

YALIKAVAK'LI İŞLETMECİ AYDIN'DA GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASINDA YAŞAMINI YİTİRDİ

BHM
30.01.2020 16:40
YALIKAVAK'LI İŞLETMECİ AYDIN'DA GEÇİRDİĞİ TRAFİK KAZASINDA YAŞAMINI YİTİRDİ
Dün Aydın'ın Söke ilçesinde meydana gelen ve feci kazada ABD uyruklu Karen Wilson yaşamını kaldırıldığı hastanede yitirirken,ağır yaralı olarak hastanede müdahalesi yapılan yolculardan Kıvanç Someren'in de hayatını kaybettiği öğrenildi.

Çarşamba günü Aydın'ın Söke ilçesinde meydana gelen kazada, Yalıkavak Mahallesi'nde faaliyet gösteren Minör Restoran'ın işletmecileri olan Anıl Şahin ve Kıvanç Someren'in içinde olduğu otomobile bir TIR çarpmış, kazada Anıl Şahin'in kullandığı 34 UC 6982 plakalı otomobilde bulunan Kıvanç Someren ve ABD uyruklu Karen Wilson ile TIR şoförü Selahattin Gerçek ve hemzemin geçitte çalışan bir işçi yaralanmıştı.

Hurdaya dönen otomobilden güçlükle çıkarılan Anıl Şahin, Kıvanç Someren ve Karen Wilson 112 Acil Servis ekiplerince Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Karen Wilson burada yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşama veda etti.

Durumu ağır olan Kıvanç Someren de Söke'den Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildi. Someren'in yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadığı ve yaşama veda ettiği öğrenildi.

Öte yandan yoğun bakım ünitesinde tedavi altında olan Anıl Şahin'in de durumunun ciddiyetini koruduğu ve hayati tehlikesinin devam etti öğrenildi.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com