04 Ağustos 2020 Salı

TÜRKİYE TAVLA ŞAMPİYONASI BODRUM'DA BAŞLIYOR

BHM
13.09.2018 09:59
292 Okuma
TÜRKİYE TAVLA ŞAMPİYONASI BODRUM'DA BAŞLIYOR
Türkiye 13. Açık Bodrum Tavla Şampiyonası, 14-16 Eylül tarihleri arasında Delfi Otel’de yapılacak. 

Yurtiçi ve yurtdışından pek çok yarışmacının katılmasının beklendiği Türkiye 13. Açık Bodrum Tavla Şampiyonası, Dünya Tavla Federasyonu sistematiğine dayalı etaplarda, federasyon temsilcisi Arda Fındıkoğlu'nun koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek ve yarışmacılar, Modern ve geleneksel tavlada toplam 9 kategoride mücadele edecek. 

Türkiye 13. Açık Bodrum Tavla Şampiyonası ile ilgili Dünya Tavla Federasyonu Bodrum Direktörü ve Delfi Otel sahibi Mehmet Dağoğlu, şampiyona direktörü George Simpson ve direktör yardımcısı Başarı Özersinci’nin de katıldığı basın açıklamasında şu bilgileri verdi: 
 
“Şu ana kadar ilgi çok güzel. Yurtiçi ve yurtdışından bu işe gönül vermiş sporcularımızı bekliyoruz. Kayıtlarımız dolmak üzere. Turnuva toplamda 3 gün sürecek. Pazar günü oynanacak finallerle sona erecek. Bodrum’a şampiyona için dışarıdan çok insan gelecek. Bunlar Bodrum ekonomisine de katkı verecek. Aileleri ile gelip ilçemizi gezmek isteyenler, denize girmek isteyenler olacak. Tüm Bodrumluların ve tavlaseverlerin etkinliğimize katılmasını bekliyoruz.”
BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com