31 Mayıs 2020 Pazar

TOSUN VE ARAS OYLARINI KULLANDI

BHM
31.03.2019 13:46
550 Okuma
TOSUN VE ARAS OYLARINI KULLANDI
İYİ Parti ve CHP'den Bodrum Belediye Başkan adayları olan Mehmet Tosun ve Ahmet Aras, sabah saatlerinde ayrı okullarda oylarını kullandılar.

İYİ Parti Bodrum Belediye  Başkan adayı Mehmet Tosun oyunu, Konacık Anadolu Lisesi 1100 Nolu sandıkta kullanırken, CHP adayı Ahmet Aras oy vermek üzere Ortakent’teki Yahşi Özel Eğitim Uygulama Okulu, 1357 numaralı sandığa gitti. 

Saat 09:00’da oy kullanacağı salona giden Aras, daha sonra okul bahçesindeki vatandaşlarla selamlaştı,sohbet etti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan CHP Adayı Ahmet Aras, “Bugün Bodrum için Muğla için, mahallemiz için oyumuzu kullandık. Memleketimiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Tüm diğer siyasi grupların başkan adaylarına başarılar diliyorum. Maksadımız tabii ki memleketimize hizmet etmek. O yüzden bütün vatandaşlarımızın bu sorumlulukla oy kullanmalarını temenni ediyorum ki bu güzel günde ülkemiz için en iyi kararı vereceklerine inanıyorum” dedi.
 
Mehmet Tosun ise oyunu kullandıktan sonra, yerel seçimlerin ülkemize, Bodrumumuza hayırlı olmasını dileğini vatandaşlar ile paylaştı ve "İnşallah sonunda Bodrum kazanacak. Ben iyi bir seçim olacağına inanıyorum. Burada yoğun bir katılım görüyorum. İnşallah 17.00’dan sonra barış, demokrasi ve huzur içerisinde adayların yarıştığı ve Bodrum’un kazanacağı bir seçimi temenni ediyorum. Güzel gidiyor, vatandaşlarımızın ilgi ve alakası çok güzel. Ben herkesi oy kullanmaya davet ediyorum. Seçimlerin Bodrum ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com