22 Ekim 2020 Perşembe

TACİZE DEVAM EDEN ŞAHIS YENİDEN TUTUKLANDI!

BHM
25.09.2020 15:39
TACİZE DEVAM EDEN ŞAHIS YENİDEN TUTUKLANDI!
Bodrum Ortakent'te 21 yaşındaki Tuğçe Ç’i 1,5 yıldır taciz ve tehdit ettiği suçlamasıyla yaklaşık 2 ay önce tutuklanan 46 yaşındaki Nurettin Şeyhmusoğlu, şartlı tahliye edilmesinin hemen ardından yeniden gözaltına alındı.

Ortakent'te esnaflık yapan 46 yaşındaki Nurettin Şeyhmusoğlu adlı şahıs aynı mahallede yaşayan Ege Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 4. Sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Tuğçe Ç.'nin Temmuz ayında yaptığı "ölmek istemiyorum sırada ben olmak istemiyorum" isyanının ardından Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nın harekete geçmesi sonucu taciz ve tehdit gerekçesiyle 2 ay önce tutuklanmış, davanın birkaç gün önce görülen duruşmasında yurtdışına çıkış yasağı konularak adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmasına karar verilmişti. Elektronik kelepçe de takılacak şahsın, Tuğçe Ç.'e 200 metreden daha fazla yaklaşması durumunda yeniden tutuklanmasına karar verilmişti. 

Nurettin Ş., cezaevinden çıkar çıkmaz Tuğçe’yi yeniden taciz etmeye başladı. Nurettin Ş., sosyal medya hesabından tacizlerini sürdürerek şu ifadeleri kullandı:

“Gözlerine kurban olduğum. Bir süre tatil yapıcam. Mesajın devamı annene. Emine sultan, beni rezil etmek isterken kızınla resimlerimiz internete düştü ya. Kızınla bir ömür nikahladılar bizi. Allah hepsinden razı olsun. Kızının ve benim resmim bir ömür boyu internette kalacak. Benden başka kazını alacak adamın karşısına çıkacak. Kızını alan ya namussuz olacak ya da kızına kötü niyetle yaklaşacak. Akıllı olun ekimin yedisinde ödül alıcam. O zaman dünyanın en mutlu çifti olucaz inşallah. Beni orda zannetmeyin. O İzmir k….den gelin gelmiş Yozgat kaşarına söyle intikam istesemiyorum. Onun da kızı var unutmasın. Bir leke kızının hayatını karartır. Yeter artık kızınla aramızı bozmaktan vazgeçsin. Kızınla beraber Aydın'a gidin. Benim hakim ve başsavcıya ne yaptığımı kızına sor. Akıllı olun sabredin. Elinden öpüyorum.”

Nurettin Ş.'nin, kendi dükkanında da genç kız hakkında çeşitli sözler sarf ettiği kaydedildi. Bunun üzerine Tuğçe Ç., 2 tanıkla yeniden şikayetçi oldu. Genç kızın şikayeti üzerine Nurettin Ş., polis ekiplerince gözaltına alındı. Şahıs bugün öğleden sonra yeniden adliyeye sevk edildi. 

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com