30 Mart 2020 Pazartesi

OASİS MİNİ KULÜP MART AYINDA DOPDOLU

BHM
11.03.2019 09:07
477 Okuma
OASİS MİNİ KULÜP MART AYINDA DOPDOLU
Oasis Mini Kulüp’te, mart ayı boyunca her cumartesi sahnelenen tiyatro gösterileri ile masal kahramanlarının renkli dünyasına keyifli bir yolculuk yapacak çocuklar, aynı zamanda etkinlik temasına uygun atölye çalışmalarında eğlenceye doyacak!
Her ay birbirinden farklı tiyatro ve atölyelere ev sahipliği yapan Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, çeşitli tiyatro ve atölyeler ile çocukların mart ayında da keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak. Çocukların yaratıcılığını geliştirecek birbirinden eğlenceli etkinlikler her cumartesi, 14.00 – 15.00 - 16.00 saatlerinde, 3 ayrı seans şeklinde, Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşecek.
 
Mart ayı programı içerisinde, 2 Mart 2019 Cumartesi günü ‘Uyuyan Güzel Tiyatrosu & Kitap Ayracı Atölyesi’ ile başlayan tiyatro ve atölye etkinlikleri tüm coşkusuyla devam ediyor. 9 Mart 2019 Cumartesi günü ‘Pinokyo Tiyatrosu ve Uzun Burun Atölyesi’, 16 Mart 2019 Cumartesi günü ‘Sihirli Fasulye Tiyatrosu ve Dev Fasulye Atölyesi’, 23 Mart 2019 Cumartesi günü ‘ Güzel & Çirkin Tiyatrosu ve İyilik Değneği Atölyesi’, 30 Mart 2019 Cumartesi ‘Kurbağa Prens Tiyatrosu ve Tatlı Kurbağa Atölyesi’ ile çocuklar heyecan ve keyif dolu bir hafta sonu yaşayacak.
Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen tiyatro ve atölye etkinliklerine katılım sağlayan iki çocuğa, Oasis Toyzz Shop ’tan 100 TL değerinde hediye çeki hediye edilecek.
 
Oasis Mini Kulüp etkinliklerine katılmak için Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi danışma noktasındaki üyelik formunu doldurarak Oasis Kartlı olunması yeterli.
BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com