21 Ocak 2021 Perşembe

MEZUNİYET KUTLAMALARINI MAVİ YOLCULUKTA YAPACAKLAR

BHM
02.09.2019 11:49
MEZUNİYET KUTLAMALARINI MAVİ YOLCULUKTA YAPACAKLAR
11 farklı ülkeden 130 öğrenci, mezuniyetlerini Gulet Bookers’ın gerçekleştirdiği organizasyonla mavi yolculukta kutlayacak.

Mavi Tur ve Gulet Turizmi konusunda Dünyanın birçok ünlü ismini ağırlayarak sık sık gündeme gelen Gulet Bookers, bu kez de Amerika’da eğitim gören 130 öğrencinin mezuniyet ve yaz tatili organizasyonuna imza attı. 16 Ülkede ofisi olan Gulet Bookers, 4.’sünü gerçekleştirdiği organizasyon dahilinde Bodrum Limanında renkli görüntüler oluşturdu.

ABD’nin Kellogg Üniversitesi’nde eğitim gören farklı 11 farklı ülkeden 11 öğrenci, tatil için Bodrum’a geldi. Milas-Bodrum Havalimanı’ndan Bodrum Kalesi önüne getirilen öğrenciler, burada 6 günlük mavi tura çıkacakları Bodrum guletlerine bindiler.

ABD’de okuyan İngiliz, Singapurlu, Tayvanlı, Hintli, Koreli, Grenadalı ve Amerikalı öğrencilerden oluşan grubu Limanda kurulan standla karşılayan Gulet Bookers yetkilileri misafirlerine Bodrum’da üretilen içeceklerden ikram edildi. Karşılamadan ve ikramlardan mutlu olan öğrenciler check-in işlemlerini yaptırarak teknelerine bindi.

Gulet Bookers’ın yönetim kurulu başkanı ve Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkan yardımcısı Fatih Öztarakçı,  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:
 
“Gulet Bookers olarak 11 ülkeden 130 öğrenciyi Bodrum’a getirdik. Bizim bu 4’üncü organizasyonumuz. İlk başladığımız 5 ülkeden 40 öğrenci getirmiştik. Yine Eylül ayının ilk haftasında organizasyonumuzu gerçekleştiriyoruz. Hedefimize doğru adımlarla ilerliyoruz. Uzun vadede hedefimiz 200-300-400 sayılarına ulaşmak. Bodrum’a getirmek. Bu hedefi de yakalayacağımızdan da eminiz. Eylül ayında limanda bu hareketliliği sağlayabilmek çok önemli. Organizasyonumuz 6 gün sürecek. Bodrum koyları, Kuzey Yunan adaları gezilecek. Bu organizasyonda başta Muğla Büyükşehir Liman Başkanlığı olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.”
BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com