23 Şubat 2020 Pazar

MEHMET TOSUN'A KONACIK'TA SEVGİ SELİ

BHM
01.03.2019 10:32
372 Okuma
MEHMET TOSUN'A KONACIK'TA SEVGİ SELİ
Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Konacık Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Eski Konacık Kafe'de vatandaşlarla biraraya gelen Mehmet Tosun meşaleler ve "Konacık seninle gurur duyuyor" tezahüratlarıyla karşılandı. Sevgi seli içerisinde kafeye giren Tosun, içeriye dolduran 7'den 70'e vatandaşlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında önemli açıklamalarda bulundu.

Mehmet Tosun, "Başlatmış olduğumuz bir mücadeleyi, yarım kalan bir mücadeleyi bugün tamamlama azim ve kararloığı içerisindeyiz. Tekrar size güvenerek, öncelikle birlikte yaşadığım, birlikte hizmet etmekten gurur duyduğum Konacık'taki vatandaşlarımıza güvenerek bu yola çıktım" diyerek başladığı konuşmasında şunları söyledi;
 
"5 Yıl içerisinde yine 2004 yılındaki Konacık manzarasına gittiğimizin farkındayım. Sahipsiz kaldığınızın farkındayım. Hizmet noktasında bir çok eksiklerinizin olduğunun farkındayım. Sadece ve sadece seçilmiş muhtarlarımızın eline kaldınız. O muhtarlarımızda ne yapsın? Bodrum Belediyesine gidiyorlar diyorlarki Muğla Büyükşehir Belediyesi bakıyor. Muğla Büyükşehir Belediyesine gidiyorlar Bodrum Belediyesi bakıyor diyorlar ve siz 5 yıldan bu yana benim güzel hemşehrilerim, Konacıklı vatandaşlarımız olarak iki belediye arasında gidip geldiniz. Olan Bodrumumuza oldu, Konacığımıza oldu. Bugün, 2014'de sizlerle beraber diktiğimiz şu anayol güzargahındaki ağaçların alştında bugün çocuklarımız yürüyor. Biz bunu beraber başardık. Ben bugün Mehmet Tosun olarak Bodrum siyasetinde ismimden söz ettiriyorsam, ülke siyasetinde ismimden söz ettiriyorsam, İYİ Partimizin kurulduğu günden itibaren yönetim kadrosunda yer alabiliyorsam, köşe yzarları, ulusal kanallar Mehmet Tosun'dan söz ediyorsa bu hikayede başta siz Konacıklıların emekleri ve destekleri vardır. Ben sizin evladınızım, sizden birisiyim. 30 Mart 2014 seçimlerini kaybettiğimiz günden beri hala Konacık'ta yaşıyorum. Buradan bir yerede gitmedim, ne dediler o zaman? Buradan gider Antalya'ya yerleşir diyenlerden tutun köyüne gider diyenlere kadar bir sürü dedikodu çıktı. Siz bunların hiç birisi itibar etmediniz ve yiğit düştüğü yerden kalkar misali bugün Bodrum Belediye başkanlığı seçimlerinede belediyeye giden yolculuğu buradan sizlerle başlatıyoruz. Bizim arkamızda İstanbul sermayesi yok, bizim arkamızda holdingler yok, biz partimizin oyunada güvenmiyoruz, biz yüreği kocaman gönlünden sevgi geçen Bodrum halkına güveniyoruz. Bodrum halkıyla siz değerli Konacıklılarla yaptığımız gönül ittifakına güvenerek yolumuza devam ediyoruz. Yeni ve İYİ bir partide siyaset yapıyopruz. Bizim genel başkanımızda bir kadın genel başkan, sizden birisi, aynı sizin samimiyetinizde. Bunun için onun açmış olduğu siyasi mücadelede artık adaylığımızda kesinleşti ve bundan sonra durmak yok her gün sıkmadığımız el kalmayacak, gitmediğimiz sokak kalmayacak, birlikte çalışacağız, birlikte başaracağız ve nerede buluşacağız? 31 Mart akşamı Bodrum Belediyesinde buluşacağız." dedi.
 
SOKAK HAYVANLARI SORUNU ÇÖZÜLECEK...
 
Tosun, sokak hayvanları konusunda geniş çaplı bir projelerinin olduğunu belirterek şunları söyledi;
 
"Bodrum Yarımadamızda Konacık başta olmak üzere sokak hayvanlarımzı başlı başına bir problem. Bu konuda da projemiz hazır, göreve geldiğimizde Bodrum Belediyesi sokak hayvanları rehabilitasyon bakım ve kayıt merkezi isimli uzun vadeli bir projeyi hayata geçireceğiz. Bir taraftan Bodrum'a gelen 7-8 ay tatil yapan vatandaşlarımızın evcil hayvanlarını kayıt edicez, bir taraftan da Bodrum'da yaşayan vatandaşlarımızın evcil hayvanlarını kayıt altına alıcaz. Saiplendirme odaklı, kısırlaştırma odaklı bu porojeyi hayata geçirerek büyük ihtimalle sokaklarda kayıtsız hayvan kalmayacak. " dedi.
 
Mehmet Tosun konuşmasının ardından yine vatandaşların sevgi gösterileri arasında bölgeden ayrılırken, "Efsane başkan Tosun başkan" sloganlarıyla uğurlandı.

 

BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com