11 Ağustos 2020 Salı

KURNAZ UYUŞTURUCU TACİRİ KISKIVRAK YAKALANDI

BHM
30.09.2018 09:07
397 Okuma
KURNAZ UYUŞTURUCU TACİRİ KISKIVRAK YAKALANDI
İzmir'den Bodrum'a uyuşturucu madde getirirken yakalanmamak için dağ yolunu kullanmak isteyen uyuşturucu taciri, Kızılağaç Kavşağı’nda yakayı ele verdi.
Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, bir süredir takip ettikleri E.Z.K. isimli şahsın bir araç kiralama firmasından kiraladığı araç ile İzmir'den Bodrum'a uyuşturucu madde getireceği istihbaratını aldı. 
 
Narkotik ekipleri, şahsı yakalamak için ilçenin giriş noktaları olan Torba Uygulama noktası ile Kızılağaç Kavşağı’nda tertibat aldı. Devam eden takipler sonucunda E.Z.K.'nın yakalanmamak amacıyla Bodrum'a dağ yolundan girdiğinin tespit edilmesi üzerine araç Kızılağaç kavşağında durdurularak E.Z.K. kıskıvrak yakalandı. 
 
Araçta yapılan aramada 132 gram skunk maddesi ele geçirilirken, şüphelinin Dereköy Mahallesi’ndeki ikametinde yapılan aramada ise bir miktar kenevir tohumu ile esrar maddesi öğütmekte kullanılan öğütücü makine bulundu.
 
Emniyetteki işlemlerinin ardından “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma” suçundan adliyeye sevk edilen E.Z.K., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. 
 
BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com