11 Ağustos 2020 Salı

KIZ ÇOCUĞUNA CİNSEL İSTİSMAR İDDİASI

BHM
17.08.2018 12:26
521 Okuma
KIZ ÇOCUĞUNA CİNSEL İSTİSMAR İDDİASI
Ortakent mahallesinde kuaförlük yapan S.G. adlı şahıs, komşu işletmenin 5 yaşındaki kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiası ile tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Ortakent-Yahşi Mahallesi’nde kuaförlük yapan 50 yaşındaki 2 çocuk babası S.G., işletmesinin yan tarafındaki başka bir işyeri yetkililerinin 5 buçuk yaşındaki kızına yakınlık göstererek yaklaşan adam, etrafta kimsenin olmadığı bir saatte, kız çocuğuna “Seninle sünger bob oynayalım mı?” diyerek diğer işletmenin tuvaletine çağırdı. 
 
Şüpheli S.G. kız çocuğuna diğer günlerde de birkaç defa cinsel tacizde bulundu. Geçtiğimiz günlerde çocuğun tuvalete gittiğini gören kızın ağabeyi, durumdan şüphelendi. Kıza nereye gittiğini sorması üzerine yaşanan olayın detaylarını öğrenen ağabeyi S.G.’yi dövdükten sonra polise haber verdi. 
 
Yapılan sorguda suçunu inkar eden S.G, “Benim lavabom bozuk olduğu için komşu işletmenin lavabosunu kullandım. O esnada çocuk lavaboya geldi. Başka herhangi bir şey olmadı" ifadelerini kullandı.
 
Ancak bu iğrenç olayın ardından küçük çocuğun pedagog gözetiminde alınan ifadelerinde ise, yaşadıklarını ayrıntılarıyla anlattığı ve o yaşta bir çocuğun bilemeyeciği detaylarla cinsel istismar iddialarını dile getirdiği öğrenildi. 
 
BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com