23 Eylül 2021 Perşembe

KAYIP ŞAHSIN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI..

BHM
04.10.2020 19:17
KAYIP ŞAHSIN CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI..
Bodrum’da bir hafta önce ortadan kaybolan 42 yaşındaki Hasan Doğan’ın cansız bedenine ulaşıldı.

Bodrum merkezde faaliyet gösteren bir balıkçıda yaklaşık 10 yıldır çalışan ve işletmenin personel lojmanında yaşayan Hasan Doğan, bir hafta önce ortadan kayboldu. Geçen hafta Pazar günü, mesaisi bittikten sonra kayıplara karışan Hasan Doğan için çalıştığı işletmenin yetkilileri Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda bulundu. 

İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirlği ekipleri kayıp şahsı bulmak için çalışma başlattı. MOBESE ve güvenlik kameralarını incelemeye alan ekipler, görüntülerden yola çıkarak Hasan Doğan’ın son gittiği yeri belirledi. 

Aramalarını Kızılağaç Kavşağı civarında yoğunlaşan ekipler, ormanlık alandan gelen ağır kokuyu takip ederek kayıp şahsın ağaca asılı cesedine ulaştı. Muğla 911 ekiplerinin desteğiyle cenaze bulunduğu yerden indirildi. Doğan’ın yaklaşık bir hafta önce yaşamını yitirdiği ve cesedin çürümeye başladığı öğrenildi. 

Ön otopsinin ardından Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderilen Hasan Doğan’ın cenazesi, daha sonra defnedilmek üzere memleketi Malatya’ya gönderilecek. 

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com