04 Nisan 2020 Cumartesi

Göltürkbükü’nde bir ilk

BHM
19.04.2014 13:02
1510 Okuma
Göltürkbükü’nde bir ilk
Polat Karlıbel İnşaat Şirketi ortakları Alptekin Polat ve Çağatay Karlıbel Bodrum’da ki yatırımlarına devam ediyor. Polat Karlıbel İnşaat Şirketi girişimiyle perakende sektörünün öncüsü Migros Grubu, Bodrum Türkbükü Migros Jet mağazası açılışı ile Migros mağaza sayısını 739’a yükseltti. 

Polat Karlıbel İnşaat Şirketi girişimiyle Göltürkbükü’nde Migros Jet Mağazası açıldı. Açılışa Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Polat Karlıbel İnşaat  ortakları Alptekin Polat, Çağatay Karlıbel, Migros Ege Bölge Direktörü Muzaffer Tuğsavul, Migros yöneticileri, Bodrum Otel Yöneticileri Derneği (BOYD) Başkanı Serdar Karcılıoğlu katıldı. Grup açılış törenini hep birlikte yaptı. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un yeni başkan seçildikten sonra katıldığı ilk açılış sonrasında Kaymakam Gödekmerdan, Başkan Kocadon ve beraberindekiler Migros Jet Mağazası’nı gezdi.

 

Polat Karlıbel İnşaat Şirketi ortakları Alptekin Polat ve Çağatay Karlıbel ve Migros yetkilileri, Göltürkbükü’ne açtıkları Migros Jet ile bölgede önemli bir ihtiyacı karşıladıklarını belirtti.

 

Açılış töreninden sonra Alptekin Polat ve Çağatay Karlıbel, konuklarına Göltürkbükü’nün ünlü balıkçısı Atılay Balık’ta bir öğle yemeği verdi.

 

Göltürkbükü’nde açılan Migros Jet Bodrum Yarımadası’nda Yalıkavak’tan sonar açılan 2. Migros Jet mağazası. Bu mağazayla Bodrum’da 12 Migros mağazası oldu. Ege Bölgesi’nde ise 132. Mağaza olma özelliğini taşıyor.

 

Migros Jet Mağazası, ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesini, sıcak ve keyifli bir alışveriş ortamında sunuyor.

İlk kez Bodrum Türkbükü’nde hizmet verecek en dinamik formu olan ‘Migros Jet’ mağazasıyla müşterilerine alışveriş kolaylığı sağlayacak.  Taze ürün gruplarının sağlıklı ve hijyenik koşullarda müşterilere sunulduğu mağazada,  Migros kalitesi ile bölge halkının tüm temel ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılayabileceği 4.000 çeşit ürün satışa sunuluyor.

 

Bodrum Türkbükü Migros Jet Mağazası haftanın 7 günü, 09:00-21:00 saatleri arasında hizmet verecek. 

BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com