08 Ağustos 2022 Pazartesi

GÖKMEN: "BODRUM BELEDİYESİ'NİN YAPTIĞI TRANSFERLER BAŞ DÖNDÜRÜYOR.."

BHM
17.01.2021 11:17
GÖKMEN:
Bodrum Belediyesi’nde yapılan atamalara tepki gösteren Ak Parti İlçe Başkanı Osman Gökmen, Bodrum'un ilçe belediyesini tanımayanlar tarafından yönetildiğini belirtti.

İddialara göre 6 belediye başkan yardımcısından 5’inin , 19 daire amirinden ise hemen hemen tamamının ilçe dışından olduğu iddia edilerek Bodrum’u yönetmek isteyenlerin Bodrumluyu, Bodrum’un yerel kaynaklarını ve Bodrum’a yerleşen kentle özdeşleşen kişileri tanımadığı, yörenin mahalle ve en ücra köşelerine hakim olamadığı ifade edildi.

Osman Gökmen yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:

BODRUM YABANCU OYUNCULARLA YÖNETİLEMEZ

"Mali işler müdürü Ahmet ,başkan yardımcısı Tayfun Muğla’dan , başkan yardımcısı Hüseyin Yenimahalle Belediyesin'den, emlak istimlak müdürü Melike Avcılar Belediyesi' nden . Teftiş müdürü Şenol Çankaya Belediyesi'nden. Özel  Kalem müdürü Aralık ayında atanmıştı şimdi yenisi  CHP genel merkezden Serkan, Bornova Belediyesi'nden Aslı. Transferlerden sorumlu başkan yardımcısı Tayfun Mersin Belediyesin'den Ali' yi de transfer edeceği konuşuluyor. "

Kaynak: Anter Haber

"Vallahi bizim başımız döndü. Bodrum Belediyesi'ne önerimiz hazır transferde bu kadar hızlıyken taçsız kral Pele'yi de transfer edin, şanınız yürüsün... Sanki Bodrum'da kimse kalmadı da  bazı işbirlikçilerinizin talimatıyla Bodrum'la hiç ilgisi olmayan kişileri belediyeye dolduruyorsunuz. Yazıklar olsun". dedi.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com