02 Ağustos 2021 Pazartesi

DEVE SALDIRISI YÜZÜNDEN SAĞ AYAĞINI KAYBETTİ

BHM
18.11.2019 16:18
DEVE SALDIRISI YÜZÜNDEN SAĞ AYAĞINI KAYBETTİ
Milas’ta yeni aldığı devenin saldırısıyla hastanelik olan vatandaş hala yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Devenin ısırdığı ayak bileğinin ise doktorlar tarafından kesildiği öğrenildi.

Milas’ta deve güreşine meraklı olan 52 yaşındaki Hüseyin Köklü, kredi kullanarak 35 bin liraya satın aldığı devenin saldırısına uğradı. Satın aldığı deveyi ilçeye bağlı Gümüşlük Mahallesi’ndeki ahırına getiren Köklü, ahıra sokmaya çalıştığı deve tarafından sağ ayak bileğinden ısırıldı ve defalarca yere çarpıldı.

Ağır yaralanan Köklü'nün geçmiş yıllarda da yine bir deve tarafından başından ısırıldığı ve ölümden döndüğü öğrenildi. Bir kez daha deve saldırısıyla ağır yaralanan Köklü, çevredekilerin ihbarıyla olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’ne getirilerek tedavi altına alınmıştı. Sağ ayak bileğinde derin kesikler ve akciğerinde de yaralanma oluşan deve sahibi, hastanedeki müdahalenin ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi.

Hayati tehlikesi bulunan Köklü’nün sağ ayak bileğinin doktorlar tarafından kesildiği ve yaralının hayati tehlikesinin ise devam ettiği bildirildi.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com