30 Mart 2020 Pazartesi

CHP BODRUM SEÇİM OFİSİNİ AÇTI

BHM
18.03.2019 10:28
604 Okuma
CHP BODRUM SEÇİM OFİSİNİ AÇTI
Seçim ofislerinin açılışını coşkulu kalabalıklarla birlikte gerçekleştiren Aras, dün Bodrum Marina’daki seçim ofisinin açılışını yaptı.

CHP Bodrum merkez seçim ofisinin açılışında Marina caddesinin her iki tarafını hınca hınç dolduran vatandaşlar Ahmet Aras'a "En büyük başkan", "Halkın Adamı Ahmet Aras", "İşte Bodrum, işte CHP" tezahüratlarıyla sevgi gösterisinde bulundu. Şelale Şehnaz Sam ve Suat Suna’nın mini konseriyle başlayan açılış, Ege’nin 5 kentine yayın yapan TvDEN ve Youtube üzerinden canlı yayınlandı.

CHP’NİN TÜM VEKİLLERİ ARAS’A DESTEK İÇİN BODRUM’A GELDİ
 
CHP Adayı Ahmet Aras’ın Bodrum merkezdeki seçim ofisi açılışına, CHP Muğla Milletvekilleri Süleyman Girgin, Mürsel Alban, Burak Erbay ve Suat Özcan’ın yanı sıra Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve büyükşehir başkan adayı Osman Gürün, İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülizar Biçer Karaca, CHP eski genel başkan yardımcısı Umut Oran, Bahçeşehir eski Belediye Başkanı Kemal Aydın da katıldı. CHP İlçe Başkanı Halil Karahan’ın halkı selamlamasının ardından kürsüye gelen CHP Adayı Ahmet Aras, karşısındaki coşkulu kalabalığı görünce “Bu teveccühü gördükten sonra benim artık gözüme uyku girmez. Bodrum için her şeyimizi ortaya koyacağız, gerekirse canımızı vereceğiz, sadece Bodrum için çalışacağız. Size söz veriyorum” diye seslendi.
 
Adaylığının tamamen ‘mağduriyete’ dayalı olduğunu söyleyen Ahmet Aras, “Bodrum’da yaşadığımız bütün sorunların bir mağduru olduğum için, ben de elimi taşın altına koymak ve bu sorunların çözümüne katkı koymak için aday oldum” dedi. “Halkın adamı” tezahüratlarını duyan Aras, “Size söz veriyorum, seçildikten sonra da ben hep aynı Ahmet Aras olarak kalacağım. Göreceksiniz değişmeyeceğim. Sizin yanınızda, sorunun yanında, başı sıkışanın evinde, sokağında, yanı başında olacağım.”diye konuştu.
 
Konuşmaların ardından CHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Ahmet Aras ve meclis üyesi adayları vatandaşları selamlayarak, seçim ofisinin açılışını hep birlikte yaptılar. Kurdela kesiminin ardından seçim ofisine akın eden Bodrumlular, Ahmet Aras’la selfie çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

 

BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com