04 Ağustos 2020 Salı

BODTO BUGÜNDEN İTİBAREN YENİ BİNASINDA

BHM
18.09.2017 11:55
2114 Okuma
BODTO BUGÜNDEN İTİBAREN YENİ BİNASINDA
Bodrum Ticaret Odası, Atatürk Bulvarı, Bitez Kavşağı Konacık adresinde bulunan yeni binasında bugünden itibaren hizmet vermeye başladı.  2016 Temmuz ayında temeli atılan BODTO Yeni Hizmet Binası inşaatı, iç ve dış düzenlemeleri tamamlanarak kullanıma hazır hale geldi.

Mahmut Serdar Kocadon: “Sözümüzü tuttuk: 18 Eylül Pazartesi’den itibaren yeni binamızda hizmetinizdeyiz.”.

 

Taşınma sürecinden dolayı çok mutlu ve heyecanlı olduklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Son bir aydır taşınma çalışmalarını hızlandırdık. Bodrum Ticaret Odamız 18 Eylül Pazartesi gününden itibaren Konacık’ta hizmet vermeye başlıyor. Üyelerimize verdiğimiz sözü tutarak Bodrum’a daha kaliteli hizmet vermek için BODTO Meclisi, Yönetimi ve çalışanlarımız ile birlikte yeni binamızı hayata geçirdik.  A sınıfı akreditasyon belgemizi en yüksek puanı alarak yenileyen Oda olarak yaşadığımız mutluluk yeni binamız ile de taçlandırılmış olacak.  Bodrum Belediyesi tarafından tahsis edilen arsa üzerinde kısa sürede bina yapıldı; Bodrum Belediyemize ve binanın yapımında emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni binanın bahçesinde yer alan ağaçlar da Meclis Üyeleri tarafından armağan edildi. Ağaçlarımız ileride bir narenciye bahçesine dönüşecek… Yeni hizmet binamız başta Bodrum Ticaret Odası Üyeleri olmak üzere tüm Bodrum’a hayırlı olsun.” dedi.

 

“Geleceğin Bodrum Ticaret Odası” vizyonuyla hizmet binası, personelin ve üyelerin kullanımına daha uygun şekilde hazırlandı.

 

BODTO Yeni Hizmet Binasında 200 kişilik donanımlı konferans Salonu, eğitim salonları, komite, yönetim ve meclis için toplantı salonları yanında genel kullanıma uygun toplantı odaları bulunmakta. BODTO hizmet birimleri ve arşivleri ise “Geleceğin Bodrum Ticaret Odası” vizyonuyla personelin ve üyelerin kullanımına daha uygun şekilde hazırlandı. Ticaret Sicil ve Oda Sicil birimleri giriş katına indirilerek üyeye kolay ulaşım sağlandı. Eğitim ve toplantı salonlarının sayısının artırılmasıyla da tüm bölgeye hizmet verecek bir yapı kazandırıldı. Ayrıca KOSGEB, KGF, İş-Kur ve Kalkınma Ajansı hizmet birimleri için de gerekli altyapılar oluşturuldu.

BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com