20 Haziran 2021 Pazar

BODRUMSPOR'DA HEDEF 1. LİG!

BHM
13.11.2020 09:17
BODRUMSPOR'DA HEDEF 1. LİG!
Bodrumspor, teknik direktör Tahsin Tam ile bir buçuk yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşan Başkan Rıza Karakaya, birkaç sene içinde takımı 1. Lig’e çıkarma hedeflerinin olduğunu söyledi.

Teknik direktör Tarık Daşgün ile yollarını ayıran Bodrumspor, Daşgün’den boşalan göreve son olarak Antalyaspor'da yardımcı antrenör olarak görev yapan Tahsin Tam’ı getirdi. Uzun yıllar Süper Lig’de görev yapan Tam, Bodrumspor ile bir buçuk yıllık sözleşmeye imza attı. İmza törenine Başkan Rıza Karakaya, Asbaşkan Fatih Öztarakçı ve Genel Sekreter Hüseyin Gözütok katıldı. 

İmza töreninde basın mensuplarına bir açıklama yapan Karakaya, Tahsin Tam’a görevi kabul ettiği için teşekkür ederek şöyle dedi:

“Hocamıza ve ekibine güveniyoruz. İnşallah güzel işler yapacağız. Hocamız dün takımımızın deplasmandaki maçını tribünden takip etti. Ayağı da uğurlu geldi, güzel bir skorla döndük. Bodrumspor A.Ş. kısa sürede hedeflerine yürüyecek. Güzel hedefler var. Stat olsun, tesisler olsun. Hem bunları geliştirmek hem de birkaç sene içinde takımımızı Türk futboluna yıldızlar da kazandırarak birinci lige çıkarmak istiyoruz. Tahsin hocamızın bu noktada bize çok büyük katkısı olacak. Ben hayırlı olsun diliyorum, Allah utandırmasın.”

Konuşmasında Tarık Daşgün’e de teşekkür eden Başkan Karakaya, “Kendisi zor zamanlarımızda geldi, büyük destekleri oldu. Bize verdiği destekler için yardımcılarına, kendisine defalarca kez teşekkür ediyorum. Yolu açık olsun. Onun başarısı Bodrumluları sevindirecektir” dedi. 

Teknik direktör Tahsin Tam ise 11 yıldır Süper Lig'de çalıştığını belirterek, şunları söyledi;

“Buradaki sporcu arkadaşlarımızın bir kısmını Antalyaspor’dan biliyorum, diğer oyuncularla birlikte çok iyi bildiğim bir kadro. Bu kadroyu fazlasıyla geliştirecek potansiyele sahibim. Yaklaşık 11 yıldır Süper Lig’de kesintisiz çalıştım. Ondan önce de Bursaspor’da 8 yıllık bir antrenörlük geçmişim var. Burada gördüğüm; takımı geliştirmek için çok ciddi bir çaba oluşturulmuş. Elimizde iyi de bir kadro var. Sanırım yeni tesisimize bir haftaya kadar gideceğiz. Orayı da bugün gezdim gördüm. 2. Lig standartlarının üzerinde bir alan oluşturulmuş. Bize düşen bu takımın çok başarılı bir performans ortaya koymasını sağlamak. Bunu da yapacağımızı en kısa zamanda göreceksiniz.”

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com