21 Ocak 2020 Salı

BODRUM STADI'NA 2 MİLYON LİRALIK YENİLEME

BHM
04.09.2018 18:32
542 Okuma
BODRUM STADI'NA 2 MİLYON LİRALIK YENİLEME
Yenilenen Bodrum Şehir Stadyumu'nun açılışı, 2018-2019 Sezonu Spor Toto 2. Lig'in ilk karşılaşması öncesinde Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un da katılımıyla gerçekleştirildi.
Bodrumspor- Eyüpspor maçı başlamadan önce gerçekleştirilen açılışa Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un yanı sıra, Devlet Eski Bakanı Cavit Çağlar, B.B. Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, Bodrum Belediyesi Meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile siyasi partilerin ilçe başkanları katıldı. 
 
Kurdeleyi kesmeden önce açılışta konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Geçen sene yatırım yapmıştık. Bu sene eksiklerimizi tamamladık. Aşağı yukarı Bodrum Şehir Stadyumuna 2 milyon TL’ye yakın bir masraf ettik. Bunu sporseverlerimize armağan ediyoruz. Burada şunu da söylemek istiyorum ki, bu stadın yapımında başta değerli valim, sayın kaymakamım ve futbol federasyonumuz olmak üzere büyük katkılar verdiler. Tabi il gençlik müdürümüzün de çok büyük katkısı var. Sayın bakanımızın da özellikle futbol federasyonu ile olan birebir görüşmelerinde, bu stada katkı sağladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi. 
 
Statta yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren yetkililer, organik suni çim kullanılarak zeminin yenilenip uluslararası maçların yapılabileceği bir hale getirildiği belirtti. Eski soyunma odalarının kaldırılıp yerine 300 metrekarelik alana Spor Toto 1. Lig müsabakalarında oynanabilecek düzeyde yeni soyunma odalarının yapıldığını, bin yüz kişilik yeni kale arkası tribünü yapıldığını, protokol tribününün yanında bulunan VIP kombine tribününün de büyütülerek beş yüz elli kişilik olarak yapıldığını ekledi.
BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com