26 Mayıs 2020 Salı

BODRUM KİTAPLARIN GÜCÜ İLE İYİLEŞİYOR

BHM
28.03.2020 11:06
25 Okuma
BODRUM KİTAPLARIN GÜCÜ İLE İYİLEŞİYOR
Bodrum Belediyesi ve Bodrum Belediye A.Ş. korona virüsü ile mücadele kapsamında evlerinden çıkmayan vatandaşlara kitap dağıtmaya başladı. “Kitapların iyileştirici gücü sizinle olsun” diyen Belediye, kapatılan kafeterya ve tesislerindeki Cumhuriyet Kitapları’nı okurlarıyla buluşturuyor.

Bodrum Belediyesi ve Bodrum Belediye A.Ş. korona virüs tehlikesinden korunmak için vatandaşların evlerinde kaldığı bu günlerde kitap kampanyası başlattı.  Instagram hikayesi üzerinden okuduğu son kitabı #evdekalbodrum hashtagi ile paylaşan vatandaşlara yeni kitaplar Bodrum Belediyesi’nden geldi. “Evde geçen bu sürede kitapların iyileştirici gücü sizinle olsun” diyerek sosyal medya üzerinden çağrı yapan Bodrum Belediyesi, bugüne kadar Bodrum geneline 500 adet kitap dağıtımı gerçekleştirdi. Cumhuriyet yayınlarından çıkan kitapların dağıtıldığı kampanyada kitapların önce dezenfektasyonları yapıldı, daha sonra elden ve kargo yolu üzerinden kampanyaya katılanlara gönderildi. Dağıtılan kitaplar büyük beğeni toplayarak, vatandaşlar tarafından sosyal medya üzerinden paylaşıldı.

Kitaplarla birlikte dağıtımı yapılan kitap ayraçları da okuyucular tarafından tam not aldı. Başkan Ahmet Aras’ın mesajının yazılı olduğu kitap ayraçlarında vatandaşlara “Önlemini Al Evde Kal, Evde Kal Bodrum” yazılı temennisinde bulunuldu. Ayraçta Başkan Aras’tan da bir mesaj yer aldı. Mesajda;  “Güzel Bodrum’un kıymetli sakinleri, sahsım ve tüm Bodrumlular adına, evde kaldığınız ve özverili davrandığınız için teşekkür ederim. Deniz kenarında neşe ile sohbet edip, dalgaları izleyeceğimiz günler yakındır. Keyifli okumalar dilerim” ifadeleri dikkat çekti.

 

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com