23 Mayıs 2022 Pazartesi

BODRUM’DA YENİ YIL PARTİLERİ BAŞLADI

BHM
21.12.2021 09:43
BODRUM’DA YENİ YIL PARTİLERİ BAŞLADI
Bodrum’da kış turizmini canlandırmak ve özellikle çarşı esnafına destek olmak amacıyla düzenlenen ve ‘’Happy Love Year Parti’’ olarak adlandırılan etkinlikler başladı.

18 Aralık’tan, 3 Ocak’a kadar sürecek olan ‘’Happy Love Year’’ temalı yılbaşı partisi programı DJ Gökhan Daldal, Melisa Sarıusta, DJ İlker Sargın ve Aymila Taşçı’nın performanslarıyla başladı.

Hilmi Uran Meydanı (Kilise Meydanı) ve Kumbahçe Meydanı’nda kurulan sahnelerde performans sergileyen sanatçılar, vatandaşlara yılbaşı öncesi eğlenceli anlar yaşattı. Konserler ve DJ performanslarının yanı sıra, Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğünce organize edilen program kapsamında Bodrum’un birçok noktası ışıl ışıl süslenip aydınlatılırken çeşitli ürünlerin satıldığı stantlar da kuruldu.

Etkinliğin ilk gününe katılan Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun sanatçılara çiçek ve plaket takdim etti.

Happy Love Year Parti programı 20 Aralık akşamı Kumbahçe Meydanı’nda İbrahim Şendil ve Cover Drive, Hilmi Uran Meydanı’nda ise DJ Uğur Kartal ve Bate’nin performanslarıyla devam etti. 21 Aralık'ta ise Dj İbrahim Şendil ve Zeynep Casalini Kilise Meydanı'nda sahne alırken Gizem Türkmen ve Dj Aras Kutay Kumbahçe Meydanı'nda Bodrumlular ile buluşacak.

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com