27 Mayıs 2020 Çarşamba

BODRUM AZERBAYCAN'DA

BHM
12.04.2018 07:50
2937 Okuma
BODRUM AZERBAYCAN'DA
Bodrum’a gelen turist sayısını artırmak ve turizm faaliyetlerini daha da canlandırmak amacıyla Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV) tarafından yürütülen yurt içi ve yurt dışındaki turizm fuarlarındaki tanıtım çalışması Azerbaycan'da sürdürüldü.

Azerbaycan'da 5-7 Nisan tarihleri arasında düzenlenen 15. Uluslararası Bakü AITF Turizm Fuarı'na katılan BOTAV standına Azerbaycanlılar yoğun ilgi gösterdi. BOTAV Moskova Ofisi Temsilcisi Maria Isiemina da fuara katılarak Bodrum'u tanıtma çalışmalarını yürüttü. Uluslararası Bakü AITF Turizm Fuarı çerçevesinde Azerbaycan'da, yurtiçi ve yurt dışına tatilci götürüp, getirme konusunda alanında öncü bir tur şirketi tarafından bu yılda tanıtım ve workshop organize etti. Workshop'a Bodrum'daki bazı otellerin müdürleri ve sahipleri katıldı. Workshop'u düzenlenen tur şirketi yetkilileri, 2018 yılında Azerbaycan pazarı ile ilgili yüzde 40 artış beklediklerini belirtip, uçak ve operasyon planlamalarını da bu çerçevede gerçekleştirdiklerini bildirdi.

 

Bodrum'u tanıtım çalışmalarının ara vermeksiniz sürdürülmekte olduğunu belirten CHP'li Bodrum Belediye Başkanı ve BOTAV Başkanı Mehmet Kocadon, "Bodrum'a daha fazla turistin gelmesini sağlamak amacıyla yaptığımız çalışmalarımız devam ediyor. Bugüne kadar yapılan çalışmaların geri dönüşümlerine göre 2018 turizm sezonunda bir önceki yıla göre daha fazla turistin Bodrum'a gelecek olması bizleri son derece memnun etmektedir. Bodrumlu turizmcilerimizle birlikte yaptığımız bu çalışmalar sürecektir" dedi.

 

BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com