20 Haziran 2021 Pazar

BİLARDO TURNUVASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

BHM
16.09.2019 13:01
BİLARDO TURNUVASINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
2019 yılı Türkiye Bilardo Federasyonu Muğla İl Birinciliği Kontenjan Turnuvası, 9-15 Eylül tarihleri arasında Bodrum Akademi Bilardo Salonu’nda gerçekleştirildi. Amerikan ve 3 Bant bilardoda dereceye giren 4’er sporcu, 1-13 Ekim tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirilecek Türkiye Bilardo Şampiyonası’nda Muğla’yı temsil edecek.

2019 yılı Türkiye Bilardo Federasyonu Muğla İl Birinciliği Kontenjan Turnuvası, 9-15 Eylül tarihleri arasında Bodrum Akademi Bilardo Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvada toplam 60 sporcu yarıştı.

Karşılaşmalar sonunda 3 bant bilardoda Muharrem Kılıçkan birinci, Uğur Kurucu ikinci, Şenol Şengül üçüncü ve Oğuz Erkek dördüncü oldu. Amerikan Bilardoda ise Ramazan Gültekin birinci, Çağatay Yavuz ikinci, Göker Sancak üçüncü ve Gökhan Erkoç dördüncü oldu. 

Oasis gösteri alanında düzenlenen törene katılan Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Cüneyt Yörükoğlu dereceye girenlere ödüllerini verdi. 

Törende bir konuşma yaşan Kaymakam Yılmaz, “Yine güzel bir turnuvada birlikteyiz. Asıl olan bilardo sporuyla uğraşmak. Bu spora gönül veren tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Bu turnuvada başarılı olup Türkiye Şampiyonası’nda bizleri temsil edecek arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum. İnşallah böyle güzel turnuvalarda birlikte olmak dileğiyle” şeklinde konuştu. 

Turnuvada emeği geçenlere de teşekkür plaketi verildi. 

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com