26 Şubat 2020 Çarşamba

BESİAD YENİ YILI KUTLADI

BHM
26.12.2017 09:00
324 Okuma
BESİAD YENİ YILI KUTLADI
Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) üyeleri her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen yeni yıl partisinde buluştu.

BESİAD'ın dernek binasında üye iş adamları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yılbaşı kutlaması yapıldı. Kutlamaya Dernek Başkanı Emre Köroğlu, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve eşi Hülya Kocadon, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, İYİ Parti Yerel Yönetimler Koordinatörü Mehmet Tosun ile Bodrum'un iş ve siyaset dünyasından 200'e yakın davetli katıldı. Şenlikte By Eskici Bodrum'un hazırladığı şarkılar söylendi, katılımcılara şenlik boyunca sucuk-ekmek ikramı yapıldı. Başkan Emre Köroğlu ve yönetim kurulu üyeleri davetli konuklar ile tek tek ilgilenirken, geçmiş dönem dernek başkanları Ayşe Özer, Engin Kaplan ve Uğur İlhami Özden ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, 'Başkanlar Fotoğrafı' çektirdi. BESİAD Başkanı Emre Köroğlu 2018'in bereketli bir yıl olmasını dileyerek, eğitimin Türkiye'nin geleceği için çok önemli olduğunu belirtti.

 

Köroğlu, "Mutluluklarımızı paylaşmak bizler için en önemlisi. Bu yıl yeni yıl şenliğimizde çekilişler yapıyoruz. Yüzden fazla hediyemiz var burada. Bodrumlu iş adamları olarak bizim için en önemli konulardan birisi, para kazanmaktan daha da önemlisi eğitimdir. Çünkü eğitim bizim geleceğimiz demektir. Bu etkinliğimizde Türk Eğitim Vakfı Bodrum Temsilciliği'ni de buraya davet ettik. Türk Eğitim Vakfı'nın eğitime destek veren, Türkiye'nin en kurumsal yapısı olduğunu düşünüyorum" dedi.

 

İş adamlarının eğlenceli ve heyecanlı çekilişinde kendilerine ve yakınlarına çıkan son model telefonlar, tabletler, tatiller, bisikletler, boya ve inşaat malzemeleri, müzik enstrümanları, ev aksesuarları ve eğitim bursları ve benzeri yüze yakın hediyenin Cumhuriyet Halkevleri bünyesinde eğitim gören çocuklara aktarılacağı belirtildi.

BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com