28 Eylül 2020 Pazartesi

38 YAŞINDA İŞ ADAMI KALP KRİZİNE YENİK DÜŞTÜ

BHM
17.10.2019 09:51
38 YAŞINDA İŞ ADAMI KALP KRİZİNE YENİK DÜŞTÜ
38 yaşındaki Cem Yalçın akşam saatlerinde evinde geçirdiği kalp krizine yenik düşerek hayatını kaybetti. Yalçın'ın ani vefatı yakınlarını ve sevenlerini üzüntüye boğdu.

Arzum Yalçın, eşinin bir süredir akciğerlerinde oluşan bir rahatsızlık nedeni ile antibiyotik tedavisine başladıklarını ama onun dışında herhangi bir sağlık sorununun olmadığını belirterek “Cem’in bir takım sağlık sorunları vardı ama onunla ilgili de doktorumuz antibiyotik tedavisine başlamıştı. Daha önceki şikayetleri nedeni ile kalbine de baktırmıştık ve doktorumuz kalbinde herhangi bir sıkıntısı yok demişti.  16 Ekim Çarşamba günü benim bir toplantım vardı, kızımızı Cem’in kardeşine bırakıp kısa süreliğine toplantıya gittim, Cem de evde dinleniyordu. İş çıkışı Cem’i aradığımda telefonuma bakmadı, dinlendiği için sessizde kalmış olabileceğini düşündüm. Ben Derin’i halasından alıp ailece akşam yemeği yemek üzere eve geçtim.  Yatak odasına baktığımda Cem uyuyor sandım. Ölmüş olabileceği aklımın ucundan bile geçmedi. Cem’i 17 yaşında tanıdım ve sevdim. Böyle bir acının tarifi yok.  Ailece şoktayız. “ dedi.

Cem Yalçın’ın cenazesi 17 Ekim Perşembe günü Bitez Köy İçi Camii'nde ikindi ezanını müteakiben kılınacak namazın ardından defnedilecek.

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com