21 Ocak 2021 Perşembe

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN!

BHM
30.08.2019 12:07
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN!
30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da Mustafa Kemal'in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz'un ve Zafer Bayramı'mızın 97. yılı kutlu olsun!  

Bodrum’da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları sabah saat 09.30’da Belediye Meydanında çelenk sunumu ile başlayacak. Etkinlik, akşam saat 20.00’da fener alayı ile devam edecek. Milta Bodrum Marina önünden başlayacak fener alayı kortejinin ardından saat 21.00’da Belediye Meydanı’ndaki konserle devam edecek.

Bodrum’da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlenecek olan halk konserinde, Ardahan Belediye Başkanı seçilen Türk Halk Müziği sanatçısı Faruk Demir de sahne alacak. Bodrum Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte Sanatçı Soner Olgun ve sunucu Hakan Doğanay ile birlikte aynı sahneyi paylaşacak olan Faruk Demir, konserden elde edeceği geliri Ardahanlı çocuklara burs vermek amacıyla kullanacak.

Başkan Aras’ın teklifini sosyal medya hesaplarından Ardahanlıların onayına sunan Demir, yüzde 92 ‘Evet’ alınca, Bodrum’dan gelen öneriyi kabul etti. Demir, bundan böyle ayda bir kez konserlere çıkarak bu etkinliklerden elde edilen gelirle Ardahanlı çocuklar için burs fonu oluşturacağını duyurdu.

 

 

BHM

Son Haberler

©2016 - BHM | BODRUM HABER MERKEZİ info@bodrumhabermerkezi.com