YENİ YÖNETİMİ BASINLA BULUŞTU

BHM 25.10.2016 16:31 0 Yorum 417 Okunma

Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulda seçilen Bodrum Esnaf, Sanayici ve İşadamları Derneği (BESİAD)'nin yeni yönetim kurulu, Bodrum'da görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

BESİAD Başkanı Emre Köroğlu, Ortakent-Yahşi Mahallesi'nde dernek üyesi Yılmaz Algül'ün sahibi olduğu Lugga Otel'de gerçekleştirilen kahvaltılı basın toplantısında basına yeni yönetim kurulunu tanıttı. İlk yönetim kurulu toplantısını Salı günü yapacaklarının bilgisini veren Köroğlu şöyle dedi: 

"Önümüzdeki dönemle ilgili olarak çalışma modelimizi daha evvelkilerden biraz daha farklı, üyelerimizin katılımının içerisinde olduğu komisyonlar vasıtasıyla yöneteceğiz. Böylelikle derneğimizin daha dinamik bir yapı içerisinde olacağı kanaatindeyiz. Bu hafta Cumhuriyet haftası, çok önemli bir hafta bizim açımızdan. Bizim diğer derneklerden en büyük farkımız seçilen arkadaşlarımızın asil veya yedek olarak değil, hep beraber yönetim kurullarımızı gerçekleştirmemizdir" dedi. 

Bundan sonraki çalışmalarının daha büyük bir ivme ile devam edeceğini anlatan Emre Köroğlu, önümüzdeki iki yıl boyunca BESİAD'ın Bodrum'a yön verecek projelerine basından destek beklediklerini sözlerine ekledi. 

Toplantının ardından yeni yönetimde görev alan üyelerle hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi. 

24 kişiden oluşan BESİAD'ın yönetim kurulunda başkan yardımcısı Neslihan Nazlıoğlu, genel sekreter Mithat Karabıyıkoğlu ve sayman da Enver Kılıç oldu.

 İLK YORUMU SİZ YAPIN...