YENİ YÖNETİMDEN KOCADONA ZİYARET

BHM 08.03.2017 09:40 0 Yorum 367 Okunma

Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Bodrum Şubesi’nin yeni yönetim kurulu üyeleri, Başkan Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI)  Bodrum Şubesi'nin yeni yönetim kurulu üyeleri, Başkan  Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.

 

Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarete JCI  Bodrum Şube Başkanı Alper Oymak, Geçmiş Dönem Başkanı Ozan Vurucular, JCI  Türkiye 2017 Liderler Zirvesi Direktörü ve  Bodrum Şube Sekreteri Seher Vurucular ile JCI  Bodrum Yönetim Kurulu Üyeleri Oytun Ateş ve  Ali Mutlu Köse katıldı.

 

Ziyarette JCI Derneği  Bodrum Şube Başkanı Alper Oymak, 31 Mart - 2 Nisan 2017 tarihleri arasında  Bodrum'da düzenlenecek olan JCI  Türkiye Liderler Zirvesi 2017 organizasyonuna  Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon'u davet etti. Oymak ayrıca önceki dönemlerde, JCI Derneği  Bodrum Şubesi,  Bodrum Sağlık Vakfı ve  Bodrum Belediyesi'nin işbirliğiyle  Bodrum'un  Bitez sahilinde kurulan özgür plajın sürdürülebilir olabilmesi için JCI olarak desteklerinin süreceğini belirtti. Bugüne kadar derneğin çalışmalarına verdiği destekler için de  Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon'a teşekkür etti.

 

Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon da, gençlerin projelerine destek vermekten mutluluk duyduğunu ifade ederek yönetime, çalışmalarında başarılar diledi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...