TOSUN: "BODRUM'DA DEĞİŞİM ŞART..."

BHM 11.03.2019 18:30 0 Yorum 441 Okunma

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Bodrum Merkez Seçim İletişim Merkezi açılışında vatandaşlar tarafından ilgi ve sevgiyle karşılandı.

Neyzen Tevfik Caddesi üzerinde yoğun bir katılımla gerçekleşen Seçim İletişim Merkezi açılışına İYİ Parti Mahalli İdarelerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanı Nevzat Kanber, belediye meclis üyesi adayları, partililer, geçmiş dönem Bodrum Belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.

“Bodrum’da Değişim Şart…”
 
İYİ Parti İlçe başkanı Nevzat Kanber’in açılış konuşmasının ardından vatandaşlara seslenen İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, Bodrum için değişimin şart olduğunu belirttiği konuşmasında şunları söyledi;
 
“Değerli hemşehrilerim, artık büyükşehir yönetim modeliyle yönetiliyoruz. Aradan beş yıl geçti ve hizmet yapılamadığını gördük. Hatta aynı partinin belediye başkanlarının anlaşamadığı gördük. Bunun için aday olduğumda size şu ifadeyle seslenmiştim; ‘Biz bu filmi beş yıl izledik. Bir daha izlemeyeceğiz demiştim.’ Bunun için Bodrum’da 31 Mart’ta değişim şart, o da bizimle gerçekleşecek. Türkiye’nin gerilen siyasi ortamından uzak Bodrum’a yakışan bir şekilde kampanya yönetiyoruz. Huzurlarınızda bugüne kadar belde belediyelerimizde, merkez belediyemizde görev yapmış, özellikle şimdiki belediye başkanımız Sayın Kocadon’da dahil olmak üzere tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bizim siyasi anlayışımız bu, biz İYİ Partiyiz, İYİ şeyler yapmak üzere yola çıktık. Bodrum’u da iyi yapmak için mücadele veriyoruz. Şimdi, bu belediye başkanlarımızın bıraktığı yerden, eksiklerimizi tamamlamak, daha iyisini yapmak üzere ekibimizle birlikte mücadele ediyoruz. Artık 31 Mart milat, 31 Mart’ta Bodrum’u mutlaka İYİ belediyecilik ile tanıştıracağız.”dedi.
 
Belediye Hizmetlerinden Herkes Eşit Yararlanacak…
 
Belediye hizmetlerinden herkesin eşit şekilde yararlanacağını belirten Mehmet Tosun, kadınlara, çocuklara, gençlere ve dezavantajlı gruplara her zaman öncelik vereceklerini ve Bodrum’u engelsiz bir kent haline getireceklerini söyledi. Vatandaşların ihtiyaçlarının kendileri için çok önemli olduğuna değinen Mehmet Tosun, “İhtiyaçsa ikinci Cem Evi’ni de yapacağız, Kürt kökenli vatandaşlarımız için taziye evini de yapacağız.” dedi.
 
“Bizim Arkamızda Bodrumlular Var…”
 
Belediye personellerini işten çıkartacağı konusunda dedikodular yapıldığını belirten Mehmet Tosun, hiçbir personelin işten çıkarılmayacağını ve personelin eskisinden daha iyi imkanlarla kurumsallaşan bir belediyede çalışacaklarını söyledi. Dedikoduların ardı arkasının kesilmediğini sözlerine ekleyen Mehmet Tosun, kendilerinin karanlık kişilerle işbirliği yaptığı dedikodularına şöyle cevap verdi;
 
“Bizim arkamızda Bodrumlu kadınlarımız var, birbirinden değerli meclis üyelerimiz var. Hemen arka planda Kemal Ulusoy’u görüyorum, eski futbol federasyonu başkanı Kemal ağabeyim var, Yalıkavak eski belediye başkanımız Celal Yıldızhan var, Bodrum Belediye başkanımız Tuğrul Acar var. Sami Akbaş var, Remzi Güngör var, İbrahim Çömez var, velhasıl bizim arkamızda Bodrumlular var.”dedi.
 
Mehmet Tosun daha sonra Seçim İletişim Merkezinde partililerle biraraya gelerek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

 İLK YORUMU SİZ YAPIN...