Tanıtım Tır'ı Marmara Yollarında

BHM 04.04.2017 10:19 0 Yorum 529 Okunma

Bodrum'da yola çıkan tanıtım tırı Hafta sonu  Çanakkale'de vatandaşların ziyaretine açıldıktan sonra  Edirne'ye geçti.

20 Mart'ta  Bodrum'dan yola çıkan Eşsiz  Bodrum Tanıtım TIR'ı  Aydın,  İzmir,  Balıkesir,  Eskişehir ve  Bursa'ya giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların ilgisinin yoğunluğu ve memnuniyetiyle karşılan ekip, 31 Mart'ta  Bursa'dan yola çıkarak  Çanakkale'ye vardı.

2 Nisan Pazar akşam saatlerine kadar  Çanakkale Cumhuriyet Meydan'ında misafirlerini ağırlayan  Bodrum Tanıtım TIR'ı ekibi, Çanakkalelilerle sohbet ederek Bodrumla ilgili merak edilen soruları yanıtladı. TIR'ı ziyaret eden misafirlere  Bodrum'un simgesi olan  Bodrum mandalina kolonyası,  Bodrum mandalina lokumu,  Bodrum gazozu ikram edilerek tanıtım broşürleri ve kitapçıkları verildi.

Eşsiz  Bodrum Tanıtım TIR'ı  Çanakkale'nin ardından 2 Nisan Pazar akşamı  Edirne'ye gitmek üzere yola çıktı.  Edirne Selimiye Camii yanında misafirlerini ağırlayan Tanıtım TIR'ı  Edirne'deki  Bodrum sevdalısı vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Özellikle  Bodrum'un simgesi haline gelen Begonvil çiçeğiyle yakından ilgilenen vatandaşlar, büyük emekle yapılan ve ilgi çekici olan TIR'ın  Edirne'ye gelmesinden mutluluk duyduklarını ifade etti.  4 Nisan tarihinde de  Edirne halkı ile buluşacak olan TIR, akşam saatlerinde  Tekird'a gitmek üzere hareket edecek.

Gerçekleştirilen planlar doğrultusunda 29 ile gitmesi tasarlanan TIR'ın  Edirne'den sonra  Tekirdağ,  İstanbul,  Kocaeli,  Zonguldak,  Samsun,  Ordu,  Trabzon,  Rize,  Artvin,  Kars,  Erzurum,  Sivas,  Malatya,  Diyarbakır,  Gaziantep,  Adana,  Mersin,  Kayseri,  Ankara,  Konya,  Antalya ve  Denizli illerine uğrayacağı öngörülüyor. İLK YORUMU SİZ YAPIN...