Spin Avcıları Avladıkları Turnayı Başkan Kocadon'a Getirdi

BHM 10.04.2017 12:10 0 Yorum 322 Okunma

Bodrum Spin Avcıları Grubu sözcüsü Nevzat Kanber ile grup üyeleri, daha önce yapmış oldukları ziyarette Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a verdikleri sözü tutarak avladıkları 80 cm uzunluğundaki turna balığını getirdi.

Sosyal medyada oluşturdukları  Bodrum Spin Avcıları grubuyla adından söz ettiren balık avı tutkunları, geçtiğimiz aylarda Başkan Kocadon'u makamında ziyaret etmişti. Yaptıkları kıyı temizliği gibi çalışmalarla çevreci yönleri ile de tanınan Spin Avcıları, geçtiğimiz şubat ayı içinde hem çevrenin korunması hem de sportif balıkçılığı özendirmek için  Gündoğan'da 1.  Bodrum Spin Avcıları Spin Yarışmasını düzenlemiş, Başkan  Mehmet Kocadon da etkinliğe  Bodrum Belediyesi olarak destek olmuştu.

Etkinliğin ardından  Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret ederek destekleri için kendisine bir teşekkür plaketi sunan grup sözcüsü Nevzat Kanber, tutacakları güzel bir balığı da kendisine hediye edeceklerini belirtmişti. Sözünü tutan Kanber,  Bodrum açıklarında yakaladığı 80 cm'lik turna balığını,  Ortakent'teki Ayana Mes Restaurant'ta buluştuğu Başkan Kocadon'a takdim etti. Balık için teşekkür eden ve Spin Avcılarına başarılar dileyen Başkan Kocadon, Kanber ile birlikte devasa turnayı da yanlarına alarak hatıra fotoğrafı çektirdi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...