SOSYAL MEDYADAN SON FOTOĞRAFINI PAYLAŞIP ORTADAN KAYBOLDU

BHM 06.12.2016 10:09 0 Yorum 372 Okunma

Bodrum'da sosyal medya aracılığı ile tanıştığı kişi ile kaçan İlayda'dan 45 gündür haber alınamıyor. Genç kız kaçmadan önce sosyal medyadan fotoğraf paylaşmış.

"ANLADIK Kİ BİR ŞEYLER VAR"

 

Kızının kaçırıldığını iddia eden baba Erdemir, "Kızımın arkadaşı babasına söylüyor kızımın kaçtığını, arkadaşının babası da bana gelip söylüyor. Ben kızımı aradım ardından kızımın telefonu kapalı. Ondan sonra anladık ki bir şeyler var. O gün beraber gezdiği arkadaşına sorduk biz de. Arkadaşı bir çocukla tanıştığını, onunla beraber gezmeye gideceklerini söyledi. Ama gezmeye gitmemişler beraber kaçmışlar. Facebook'tan tanışmışlar kaçmadan 15 gün önce Jandarma araştırmış bize söyledi. Bunlar oradan konuşmuşlar ve çocuk gelip kızımı götürüyor" dedi.

 

"KIZIMIN HAYATINDAN ENDİŞE EDİYORUM"

 

Kızının hayatından şüphelendiğini de açıklayan Erdemir, "Kızımın hayatından şüpheleniyorum çünkü askere gidiyorum demiş buraya gelmiş, buradan alıp kuş adasına götürmüş kızımı. Edindiğimiz bilgilere göre çocuk gasptan aranıyormuş. Uyuşturucu kullanıyormuş. Bu durumlar karşısında hayatından bayağı endişe duyuyorum. Hiç aramadı bizi" ifadelerini kullandı.

 

Kızının üzüntüsünden dolayı eşinin hasta olduğunu anlatan Erdemir, "Annesi rahatsızlandı, hastaneye gittik. Kalp krizi geçiriyordu neredeyse. Şu anda ilaç tedavisi alıyor. Eşimin beyninde ur var zaten bu olaylar da üst üste gelince bayağı yıprandı" şeklinde konuştu.

 

ACILI ANNE KIZINA SESLENDİ

 

İlayda'nın annesi Birsen Erdemir ise kızını çok özlediğini söyleyerek, "Bir haber ver bize kızım, sağ mısın, ölü müsün, diri misin bir haber ver ne olur. Bir telefon etsin sağım diye. Her gün hastayım, sinirim, moralim çok bozuk. Arkadaşıma gidiyorum dedi ve o günden beri bir haber alamıyoruz. İzin vermezdim normalde o gün izin veresim tuttu" dedi.

 

Kızlarına hiç baskı yapmadıklarını söyleyen anne Erdemir, "Kızımıza hiç baskı yapmazdık. Eski erkek arkadaşını bizimle babasıyla tanıştırmıştı. Baskıcı bir aile olsak buna bile izin vermezdik" dedi.

 

Erdemir ailesi kızları İlayda'nın kaçtığı çocuk ile de tanışacaklarını vaat ederek bir an önce eve gelmesini istedi. Eğer erkek arkadaşını seviyorsa onu da tanıyabileceklerini ifade eden aile kızlarını gören duyanların haber vermesini istedi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...