Şampiyon Minikleri Ağırladı

BHM 22.03.2017 16:13 0 Yorum 418 Okunma

Türkiye Minik Erkekler Sutopu Şampiyonu olan Bodrum Yarımada Su Sporları Kulübü’nün minik sporcuları, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından, 25-27 Ocak tarihleri arasında düzenlenen  Türkiye Minik Erkekler Sutopu Şampiyonası'ndan şampiyonluk kupası ile dönen Bodrumlu sporcular, mutluluklarını Başkan  Mehmet Kocadon ile paylaştı.

 

İstanbul  Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu'nda kırk beş takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvanın galipleri olan on bir öğrenci, şampiyonluğun ardından  Bodrum Yarımada Su Sporları Kulübü Başkan Yardımcısı Burak Kandemir, antrenör ve kurucu üye  Fatih Pehlivanoğlu ve kulüp üyesi Hasan  Sinop ile birlikte  Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti. Yanlarında getirdikleri şampiyonluk kupasını da Başkan Kocadon'a uzatarak hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Başkan Kocadon, minik sporcuları tebrik ederek spora verdiği desteğin şampiyonluklarla ve iyi derecelerle geri dönüşünü görmekten büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Minik sporcuları, "Mücadeleden sakın vazgeçmeyin!" diyerek de destekleyen Başkan Kocadon, "Sporu hayatınızdan hiç eksik etmeyin ancak derslerinize de mutlaka vakit ayırın. Ben hayatım boyunca hep spor yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Sizin de sağlıklı, mutlu bir gelecek için sporla iç içe olmanızı isterim." dedi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...