ÖZER OTOMOTİV BODRUM’DAN ARABA KAZANDI

BHM 19.08.2015 15:36 0 Yorum 1749 Okunma

Türk otomotiv sektöründeki 25.yılını kutlayan Hyundai, Mayıs ayında tüm Türkiye genelinde başlattığı ödüllü test sürüşlerinin talihlilerini geçtiğimiz günlerde yapılan çekilişle belirledi. Milli Piyango huzurunda yapılan çekilişle 6 talihli, i10, i20, i30, Accent Blue, Elantra ve ix35’ten oluşan ödüllerini kazandı.

Hyundai Muğla Bayisi Özer Otomotiv’in Bodrum Plazası’nda test sürüşüne katılan Ertuğrul Demir Hyundai Accent Blue modelini kazandı.

 

1 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arasında düzenlenen ödüllü “Hyundai Test Sürüşü Günleri” süresince, Hyundai modelleri ile test sürüşü yapan Ertuğrul Demir, Bodrum Özer Plaza’da düzenlenen törende aracını teslim aldı. Özergroup Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Özergroup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Berk Özer, Özergroup Genel Müdürü Altar Hun, Özer Hyundai Satış Müdürü Şükrü Demirkol ve Satış Danışmanı Özge Güvençel Ertuğrul Demir’e yeni aracını teslim ettiler.

 

Ertuğrul Demir 2 aydır araç baktığını yaptığı araştırmalar sonucunda markanın garanti süresi ve  kalitesi ile Hyundai almaya karar verdiğini söyledi. Karar verdiği aracı test ettikten sonra satış danışmanı tarafından Hyundai’nin 25.yılına özel bir çekilişi olduğu söylenmesi üzerine form doldurduğunu söyleyen Ertuğrul Demir ikinci el aracını satma sürecini beklerken çekilişten araç çıktığını öğrenmesi üzerine çok mutlu olduğunu söyledi.

 

Özergroup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Berk Özer ise; “Böyle bir talihlinin Bodrum’dan çıkması, Hyundai’nin kalitesi ve yeni araçlarının başarısı, müşterimizin Hyundai marka aracı tercih etmesi üzerine Ertuğrul bey’in kazanması, bizim ve markamızın ne kadar doğru yolda ilerlediğini gösterdi” dedi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...