ÖĞRENCİLER TİYATROYLA EĞLENDİ

BHM 13.02.2017 09:33 0 Yorum 516 Okunma

Bodrum Belediyesi ve Bodrum Campus Ural Etüt Öğrenci Eğitim Merkezi tarafından ilkokul ve anaokulu öğrencilerine yönelik tiyatro etkinliği düzenlendi. Çocuklar, eğlenceli dakikalar geçirdi.

Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte öğrencilere, Kabare Sanat Merkezi oyuncuları tarafından ücretsiz olarak 'Çiftlikteki Haydut' isimli oyun sahnelendi. Yaklaşık 1 saat süren oyunda; Berkan Cengiz, Önder Altuöz, Çağla Açar, Mustafa Takmaz ve Engin Erdoğan, öğrencilere ve ailelere çok keyifli dakikalar yaşattı. Sanat yönetmenliğini Mustafa Takmaz'ın yaptığı ve Ali Babanın çiftliğine giren bir haydutun hikayesinin anlatıldığı oyunda öğrencilere emek, arkadaşlık, dostluk ve insanların kazanılabildiği mesajları verildi. Tiyatroyu yaklaşık 150 kişi izledi.

 

Bodrum Campus Ural Etüt Öğrenci Merkezi Kurum Müdürü Güler Özkeskin, "Çocuklarımız bu oyunda oldukça keyifli dakikalar geçirdi. oyun hem çocukların hem de velilerin dikkatini çekti. Bu tür sanatsal etkinlikleri çocuklarımıza sürekli izletebilmeyi hedefliyoruz. Oasis ve Bodrum Campus işbirliğiyle düzenli sanatsal etkinliklerimiz için çalışmalarımız devam ediyor" dedi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...