NEJAT İŞLER'İN ÇİFTE MUTLULUĞU

BHM 22.11.2016 09:06 0 Yorum 531 Okunma

Muğla Süper Amatör Lig takımlarından Gümüşlük Gençlikspor'un başkanlığını yapan sanatçı Nejat İşler, Menteşegücü ile dün oynanan 4'üncü haftanın kapanış maçında çifte sevinç yaşadı.

NEJAT İŞLER'İN ÇİFTE MUTLULUĞU

 

Muğla Süper Amatör Lig takımlarından Gümüşlük Gençlikspor'un başkanlığını yapan sanatçı Nejat İşler, Menteşegücü ile bugün oynanan 4'üncü haftanın kapanış maçında çifte sevinç yaşadı. Gümüşlük Gençlikspor, ev sahibi olduğu karşılaşmayı 2-0 kazanarak liderlik koltuğuna otururken, ailesinin ziyareti ünlü sanatçı ayrı bir mutluluk kaynağı oldu. Müsabakayı kendisini ziyaret için Gümüşlük'e gelen annesi Zehra, babası Nihat İşler ve yeğeni Alım Sezer'le birlikte seyreden Nejat İşler'in maçta son derece heyecanlı olduğu gözlendi. İşler, takımının 16. dakikada Mustafa, 27. dakikada İhtilal'le bulduğu gollerin ardından rahatlayıp, keyifli bir doksan dakika izledi.

 

Maç öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan baba Nihat İşler, "Oğlumun hem sanat hem de spor çalışmalarını heyecanla izliyoruz. Kendisini ziyarete gelmiştik, maçta da yalnız bırakmak istemedik. Güzel bir maç oldu" diye konuştu. Karşılaşma sonrası konuşan Nejat İşler ise kulüp olarak önemli bir atılım yaptıklarını belirterek, " Gümüşlük Gençlikspor önümüzdeki sezon için, Avrupa'nın saygın kulüpleriyle de çalışmakta olan spor-pazarlama ajansı Result Sports ile bir işbirliği anlaşması imzaladı. Sosyal medya, sponsorluk, iletişim, PR ve çeşitli danışmanlık hizmetlerini kapsayan bu işbirliğinin kulübümüze faydalı olmasını umuyoruz. Bugünkü maçta üç puan alarak liderliğe yükseldik. Galibiyeti bugün doğum günü olan oyuncularımızdan Koray'a armağan ediyoruz" dedi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...