MİLTA MARİNA'DAN BAŞKAN KOCADON'A TEŞEKKÜR PLAKETİ

BHM 16.03.2017 09:51 0 Yorum 398 Okunma

Milta Marina A.Ş. Genel Müdürü Ömer Karacalar, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a makamında teşekkür ziyaretinde bulundu.

Milta  Marina A.Ş. Genel Müdürü Ömer Karacalar,  Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon'a makamında teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

Milta  Marina A.Ş. Genel Müdürü Ömer Karacalar, bir sivil toplum örgütünde faaliyet gösterecek ilk deniz ambulansı olma özelliğini taşıyan 'Yaşam'ın hizmete alınmasında sağladıkları katkılardan dolayı  Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon'a teşekkür plaketi verdi.  Milta  Marina A.Ş. öncülüğünde,  Avrupa Komisyonu İnsani Yardım  Türkiye Ofisi (ECHO)'nin sağladığı fonlar ile  Bodrum Belediyesi, Deniz Ticaret Odası  Bodrum Şubesi ve  Bodrum Deniz Kurtarma Derneği'nin katkılarıyla hizmete alınan 'Yaşam' adlı deniz ambulansı, geçtiğimiz günlerde denize indirilmişti.

 

Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon, Karacalar'a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, "Bu tür projelerin içerisinde yer almak ve destek vermek beni çok mutlu ediyor. İnsan hayatını korumak ve yaşanması muhtemel kazalar sonucunda yaralanan vatandaşlarımıza yardım etmek için denize indirilen 'Yaşam' teknesine katkı veren herkese teşekkür ediyorum" dedi.

 

Deniz ambulansının, Çökertme ile Yalıkavak arasındaki bölgede arama kurtarma ve ilk yardım faaliyetlerinde kullanılması planlanıyor.İLK YORUMU SİZ YAPIN...