YETER ARTIK!

| 24.05.2010 17:18
1955 0

Bodrum’da devam eden yol çalışmaları, can almaya devam ediyor. Gencecik fidanlar, hayatının baharında insanlar pisi pisine ölürken çalışmaların yavaşlığı isyan ettiriyor. BHM olarak Muğla Valiliği ve Bodrum Kaymakamlığı’na çağrıda bulunarak yol işinin hızlandırılmasını istiyoruz.

Bodrum’da son 1 ayda meydana gelen trafik kazalarında neredeyse 1 yılda olduğu kadar insan öldü. Hemen her gün her dakika tüyleri diken diken eden ambulans sesleri Bodrum Yarımadası’nda yankılanıyor. Turizm sezonu başlamasına rağmen DSİ ve Karayollarının kaplumbağa hızında ilerleyen çalışmaları, Bodrum’da hayatlara mal olmaya başladı. Bir türlü bitmeyen Torba Kavşağı çalışmaları, kağnı hızıyla ilerleyen Bodrum Ortakent yol çalışmaları, DSİ’nin Bodrum Yarımadası’nın her yerinde devam eden ve bir türlü bitmek bilmeyen çalışmaları turizmi son derece olumsuz etkiliyor ancak maalesef daha da önemlisi son 1 yılda olmadığı kadar çok insan son 1 ayda hayatını kaybetti. Pisi pisine ölen, hayatlarının baharındaki insanlar Bodrum’un yüreğini burkarken, tüm bu kaza ve ölümlere rağmen çalışmaların hız kazanmaması isyan noktasına getirdi.

MUĞLA VALİLİĞİ VE BODRUM KAYMAKAMLIĞI’NA ÇAĞRIDA BULUNUYORUZ

Tüm bu olumsuzluklara karşı BHM olarak Muğla Valiliği ve Bodrum Kaymakamlığı’na işe el atıp daha da hızlanması konusunda çağrıda bulunuyoruz. Lütfen 3 kişiyle yapılan çalışmalar artık yeterli desteği alarak hızlansın, Torba, Bodrum Ortakent, DSİ çalışmaları bir an önce bitsin ve gencecik fidanlar, umut dolu insanlar pisi pisine ölmesin. Siz değerli okurlarımızı da yorumlarınızla bu çağrıya destek vermeye davet ediyoruz.İLK YORUMU SİZ YAPIN...