UMURLARINDA DEĞİL!!

| 23.07.2010 16:05
1900 0

Bodrum’da ki yol rezaletini anlatan “Bodrum Böyle Rezalet Görmedi” başlıklı yazım neredeyse 20 gün yayınlandı. Sizlerden bir çok yorum geldi, yazı yaklaşık 1000 defa okundu.

Başyazarımız Can Pulak’ın yazısı halen köşesinde. Pulak’tan sonra Prof. Dr. Aydın Ayaydın da Vatan Gazetesi’nde ki köşesinde yol rezaletini yazdı.

Beni bir tarafa bırakın, Can Pulak ve Aydın Ayaydın bu ülkenin en saygıdeğer, sözleri en çok dinlenen değerlerinden. Bu iki ismin bu konuyu ele alması normalde yeri yerinden oynatması gerekirken, bırakın sesi sorumlulardan çıt çıkmıyor.

Torba Kavşağı çıldırtmak üzere. O kavşakta bekleyenler birbirlerine zarar vermeye başlayacaklar. Yine Metro önü ana baba günü gibi. Trafik Bitez Kavşağı’ndan sıkışıyor.

Tarihe dikkat edin, neredeyse Temmuz bitecek. Bugünler havanın en sıcak olduğu günler. Ve Bodrum gibi dünya markası olmuş bir turizm kentinde yaşananlar, karayollarının umurunda değil.

Önce yol yüzünden esnaf trilyonlarca lira zarara uğradı. Şimdi ise sıcağın da etkiyle hergün birkaç kavga yaşanıyor. Yakında BHM’de “yol yüzünden öldürüldü” başlıkları görürseniz hiç şaşırmayın.

Bir de trafik ışıklarının durumu var ki o da bir sonra ki yazı konusu…İLK YORUMU SİZ YAPIN...