TAK.. TAK.. TAK..! KİMSE VAR MI?

| 05.03.2008 23:24
2549 0

Yeni site, artan heyecan.. Sitemizi öven ve eleştiren tüm okurlarımıza teşekkür ederiz. Yayına geçeli 48 saat olmadan yeni sitemize ve bizlere ilginiz gerçekten gurur verici.

Bizler bildiğiniz gibiyiz. Bugüne kadar siyasi, maddi hiçbir etki altında kalmadık. Kimse bize yayın politikamızla ilgili bir baskı yapmadı, doğru bildiğimizi yazdık, birlikte olduğumuz kişilerden de hep destek gördük.

Bundan sonra da doğru bildiğimizi, yasalar ve belgeler doğrultusunda yazmaya devam edeceğiz.

Yazımın başlığı; TAK.. TAK.. TAK..! KİMSE VAR MI? Sebebi de birkaç aydır AKP Bodrum’un kapısını çalıyoruz ama açan eden yok! Sanki buhar olup uçtular!

Sorular soruyoruz, yanıt yok! Mektup yazıyoruz, dikkate alan yok!

Kendilerine yakın gördükleriyle toplantılar düzenliyorlar ama Bodrum’un genelinin AKP Bodrum’un son aylarda neler yaptığından haberi yok!

Tek başına iktidar olan bir partinin ilçe yönetimini düşünün, ne yaptıklarını, nerede olduklarını bilen yok!

Bodrum sorunlarla boğuşuyor, yıllardan beri yönetimde olan bu yöneticilerin Bodrum’a ne faydası olduğunu bilen yok! Herhalde belediyeler kendi partilerinden olmadığı için bu ilgisizlik!..

Birkaç yıl önce “Bodrum belediyeleri bizim partimizden olmayabilir. Ancak bizim amacımız Bodrum’un gelişmesi. Dolayısıyla Bodrum için her türlü çalışmayı yapıp, iyi olan her projeye destek olmaya çalışacağız” diyen arkadaşlara ben buradan 2 soru soruyorum;

1-)Kendi iradenizle bugüne kadar Bodrum’a faydalı ne yaptınız?

2-)Acaba belediyeler AKP’li olsaydı yine böyle suskun ve ilgisiz mi olurdunuz?

Bu soruları halk adına soruyorum, malum yerel seçimler geliyor, 1 yıl kaldı. Kısa bir süre sonra halkın karşısına çıkacak ve bir takım vaatlerle bizlerden oy isteyeceksiniz! O zaman size “bugüne kadar neredeydiniz?” diye sorarlarsa ne cevap vereceksiniz? Ya da “bugüne kadar Bodrum için ne yaptınız” sorusuna yanıtınız hazır mı?

Sahi Bodrum Devlet Hastanesi konusunda neden susuyorsunuz? Bir takım sorular soruyoruz 2,5 yıldır, neden cevap vermiyorsunuz? Sakladığınız ya da çekindiğiniz bir şeyler mi var?

Değerli AKP Bodrum yöneticileri,

Sanmayın ki sorup sorup susacağız! İnanın hiç susmaya niyetimiz yok!

Halk adına tatmin edici cevaplar almadan susmaya da asla niyetimiz yok!

Ve tekrar hatırlatıyorum; vereceğiniz her cevap bu sütunlardan virgülüne dokunmadan yayınlanacaktır.

Yeter ki bir şeyler söyleyin!!!


İLK YORUMU SİZ YAPIN...