MACİT GÜNDOĞDU! ELEŞTİRMEYE HAKKINIZ VAR MI?

| 09.04.2008 00:25
3059 0

Siz 10 trilyon liranın hesabını veremeyeceksiniz, siz toplum adına size sorulan soruları cevaplamayacaksınız, siz sizi eleştiren basını yok sayacaksınız, sonra da çıkıp Bodrum Belediyesi’nin vergi borcunu, kredi alarak ödeyecek olmasını eleştireceksiniz öyle mi?

Size inanamıyorum Macit Bey!

Madem bu konulara bu kadar duyarlısınız da başında göğsünüzü gere gere anlattığınız Bodrum Devlet Hastanesi ihalesinin rezaletinde neden sus pus oldunuz?

Devlet Hastanesi ihalesine oluk oluk akıtılan ihale paraları bu halkın parası değil mi Sayın Macit Bey, neden bu konuyla ilgili tek kelime etmiyorsunuz?

Bu konuyu görmeyip, borcunu krediyle de olsa ödeyeceğini söyleyen Bodrum Belediyesi’ni hangi hakla eleştiriyorsunuz sayın Macit Bey?

Bodrum Devlet Hastanesi ihalesiyle ilgili hala hiçbir şey söylemediniz Sayın Macit Bey! Bu konuyla ilgili bir şeyler söylemeden sizin herhangi bir şeyi eleştirmeye hakkınız var mı sayın Macit Bey!

Size buradan defalarca sorduğumuz soruları yüzünüze karşı sormamızdan çekindiğiniz için bizi hiçbir basın toplantısına çağırmıyorsunuz ama biz ısrarla, inatla sormaya devam edeceğiz Sayın Macit Bey.

Ve inanın vazgeçmeye hiç niyetimiz yok!

Başında sahiplendiğiniz, sonunda sus pus olduğunuz Bodrum Devlet Hastanesi ihalesi ilgili bu halka açıklama borcunuz var sayın Macit Bey!

Borçlusunuz ve borcunuzu lütfen ödeyin artık Sayın Macit Bey!İLK YORUMU SİZ YAPIN...