EYÜP AYANCI?YA SON ÇAĞRI

| 07.03.2009 16:05
3955 0

Değerli okurlarım. Maalesef son 1-2 haftadır hiç sevmediğim bazı polemiklere istemeden de olsa alet oldum. Onurumu şerefimi sorgulamaya kalkan, bu uğurda yaşamış olduğu hayal dünyasında bana da kendi istediği gibi bir rol veren Eyüp Ayancı adlı kişi, hakkımda akıl almaz iddialarda bulunuyor. Kendisine hodri meydan diyerek tüm Bodrum Halkının huzurunda hakkımdaki iddiaları belgeleriyle kanıtlamasını istediğim bu kişi, sizlerin karşısına çıkma cesaretini gösteremediği için kaçış amacıyla polemik üzerine polemik, iftira üzerine iftira yaratmaya devam ediyor.

Yalı Belediye Başkanı’na şantaj yapıp para sızdırdığı iddiasıyla tutuklanıp bir süre cezaevinde yatan bu kişi, konuyla ilgili yapmış olduğum haberden sonra benimle defalarca görüşmek istediğini söylemiş, her defasında görüşme talebini kabul etmeme rağmen, hiçbir zaman vermiş olduğu tarih ve saatte benimle görüşmemiştir. Her seferinde bizzat kendisi yüz yüze görüşme talebinde bulunmuş, her seferinde kabul etmeme rağmen kesinlikle kendisi gelmediği için görüşmemiz mümkün olmamıştır.

Buna rağmen Ayancı’nın yaşamış olduğu süreçte kendi görüşlerine, açıkladığı belgelere binaen yer verdik, haberini yaptık. Ayancı’nın açıklamalarının yer aldığı 28 Ağustos 2008 tarihli haberimize http://www.bodrumhabermerkezi.com/?sayfa=haberler&bolum=detay&haberID=4063 linkinden ulaşabilirsiniz.

Tüm bu yaşananlardan sonra Eyüp Ayancı, bir web sitesi aracılığıyla hakkımda isim vermeden akıl almaz iddia ve iftiralarda bulunmaya başladı. Daha önce iletişim adresi olarak Ukrayna gözüken, sonra İzmir olarak değiştirilen web sitesi üzerinden iddia ve iftiralarına devam eden Eyüp Ayancı’ya 2 defa HODRİ MEYDAN dedik. Ayancı ile Bodrum’da buluşmak istedik ama Eyüp Ayancı Bodrum’a gelemeyeceğini benim bilmeme rağmen tatlı su kurnazlığı yaptığımı, bu yüzden hodri meydan dediğimi söyleyerek beni İzmir’e davet etti.

Ayancı ile Bodrum’da buluşmak istememin sebebi, hakkımdaki iddia ve iftiralarına sizlerin huzurunda cevap vermek, daha sonra hiçbir yere çekilmeksizin tüm iddialarına bir kere de cevap verip, daha sonra olması muhtemel polemiklerin önüne geçmek isteğimden kaynaklanıyor.

Bu şüphemde ne kadar haklı olduğum bir kere daha ortaya çıktı. Ayancı sizlerin huzuruna çıkma cesaretini gösteremediği gibi, hakkımda inanılmaz iftira ve iddialarına devam etti, beni İzmir’e davet etti.

Bunun üzerine Eyüp Ayancı’ya son bir çağrı daha yapmak istiyorum. Bodrum’da uydu üzerinden izlenebilen herhangi bir İzmir televizyonunda Eyüp Ayancı’nın karşısına çıkmaya hazırım. Ayancı madem Bodrum’a gelemiyor, ben İzmir’e gitmeyi kabul ediyorum.

Hodri Meydan Eyüp Ayancı. Bugünden itibaren dilediğin tarihte İzmir’de Bodrum’dan izlenen istediğin televizyona seninle çıkacağım. Senden hakkımdaki tüm iddialarını belgeleriyle kanıtlamanı isteyeceğim. Bana iftiralarda bulunduğun haberinde yazdığın, adı geçen tüm isimlerin telefonla canlı yayına bağlanmasını kabul ediyorum. Bu insanlar, hakkımdaki iddialarının en önemli tanığıdır.

Değerli okurlarım,

Bu satırlar benim bu konuda yazacağım son satırlardır. Bundan sonrası belgelerle ispat edilecektir. Eyüp Ayancı’nın bundan sonra beni İzmir’de bir televizyonun canlı yayınına davet edeceği güne kadar, yazacağı hiçbir yazı ya da habere tarafımdan kesinlikle cevap verilmeyecektir.

Ancak belirtmek istediğim bazı şeyler var.

En çok üzüldüğüm konu; yaklaşık 12 yıldır her zaman yanımda olan, işlettiğim ya da sahibi olduğum gazete, dergi, web siteleri ve radyoda yazılar yazan demeçler veren, hangi medya organında olursam olayım bana her zaman büyük destek veren çok sevgili Özcan Özgür ve Bodrum Haber Merkezi sitesinin ortaya çıkmasında en büyük pay sahibi olan, bu konuda beni teşvik eden, yayın ve yönetim kurulunda olması ve sitemizin başyazarı olmasından gurur, övünç ve kıvanç duyduğum çok değerli Sayın Can Pulak’ın da Ayancı’nın akıl almaz iddia ve iftiralarında yer almasıdır. Konunun bu iki değerli isme kadar uzanmasından dolayı her iki değerli büyüğümden de çok özür dilerim.

Bir diğer önemli konu da Ayancı’nın MSN kayıtlarını şantaj amacıyla elimde tuttuğum iddiasıdır. Yargıya intikal ettiği için bilinmesini isterim ki Eyüp Ayancı ile yapmış olduğum ve kaydettiğim MSN yazışmaları, aynı gün jandarmaya verilmiştir, konuyla ilgili daveti üzerine bizzat Cumhuriyet Savcısı’na makamında tarafımdan bilgi verilmiştir. En küçük tereddüte yer vermeksizin MSN yazışmalarının bilgisayar ekranından fotoğrafları da çekilerek jandarmaya verilmiştir.

Evet Eyüp Ayancı. Sana son defa HODRİ MEYDAN diyorum. Hem de İzmir’de!.. Ayarla İzmir’den yayın yapan, uydu aracılığıyla Bodrum’da izlenen bir televizyon kanalını. Bodrum’da izlenen birkaç televizyon kanalı var. Hem mail hem de web sitem aracılığıyla canlı yayın tarih ve saatini Bodrumlular’a sürekli duyuracağım. Karşıma çık ve canlı yayında tüm iddialarını Bodrumlular’ın huzurunda yüzüme söyle, belgelerini göster…

Bakalım karşıma çıkmaya cesaretin var mı!


İLK YORUMU SİZ YAPIN...
SOSYAL MEDYA