BU YAZILARI BİZE KİM YAZDIRIYOR!

| 01.04.2011 11:45
1661 0

Bazı insanların gerçekten kötü olduğunu size yaklaşımlarından, sözlerinden, ifadelerinden rahatlıkla anlayabiliyorsunuz. Niyetleri kötü olan bu insanlar, herkesi kendileri gibi sandığı için kendi yapabileceği kötülükleri herkesin yapabileceğini düşünüyor! Bu satılmış insanlar kendilerini rahatlıkla satabildiği için herkesin satılık olabileceğini düşünüyor.

Bu ağır sözleri neden yazdım hemen açıklayayım;

Bildiğiniz gibi BHM gerek yayın politikası gerekse dünya görüşü nedeniyle gözünü budaktan sakınmayan, korkusuz ve cesur bir anlayışa sahip. Belgeleriyle doğru bildiğimizi yazıyor, kimseden de korkmuyoruz.

Bu yüzden gerek haberlerimizde, gerekse yazarlarımızın yazılarında gözümüze takılan çarpıklıkları, yanlışları eleştirip sizlerin dikkatine sunuyoruz.

İşte bu andan itibaren bazı kötü niyetli kişiler, ayaklarına basıldığı için saldırıya geçiyor.

Menfaatine dokunan bu haber ve yazıları inceleyip doğruyu yapacağına hemen bizim satılmış, birilerinin adamları olduğumuzu ve bu haber ve yazıların bize yazdırıldığını söylüyorlar.

Gülüp geçmemiz gereken bu durum karşısında aslında son zamanlarda ciddi anlamda kafa yoruyorum; Ne garip bir ortamda yaşıyoruz! İnsanlar doğruyu yapacağına, kendilerini eleştirenin sesini kesmek için akla hayale gelmeyecek yollara başvuruyor. Çarpıklığı ortaya çıkarana çamur atıp rahatlıkla şerefi ve haysiyetiyle oynayabiliyor, şeytanın aklına gelemeyecek şeyleri yapıyor.

İşin ilginci yaptığı da yanına kar kalıyor!

Bazen Murat Abi’yle de (Şeremetli) konuşuyoruz; acaba boşuna mı uğraşıyoruz diye!

Hakikaten karamsarlığa kapılmamak mümkün değil! Ne gerek var; herkesin suyuna git, rüzgara karşı gitme, yalaka ol, bol para kazan! Sen mi kurtaracaksın bu dünyayı!

Ama!... Hayır!... Yapamayız ki!...

Biz doğru bildiğimizi yapalım, siz değerli okuyucularımız doğruyu yanlışı nasılsa takdir edersiniz.İLK YORUMU SİZ YAPIN...