BODRUM?UN TEK YANLIŞI BİZİZ!

| 29.09.2009 13:46
2162 0

Israrla inatla doğru bildiğimizi söyleyip yazıyoruz ya, Bodrum’da bir kesim fena halde rahatsız oluyor. Yaptıklarını değil de bu yaptıklarını sizlere aktaran bize hır gürle saldırmaya devam ediyorlar, yanlışlarını örtmeye çalışıyorlar! Onlara göre Bodrum’un tek yanlışı biziz!!!

Ne satılıklığımız kaldı, ne de onun bunun adamı olduğumuz. İnanılmaz paralar karşılığında haberler yaptığımız iddia ediliyor. Yorumları kafamıza göre yayınladığımız ve kendi kendimize farklı isimlerle yorumlar yaptığımız bile iddia ediliyor!

Sitemizde okunma sayısını sürekli “Yenile” tuşuna basarak kendi kendimize arttırdığımızı söyleyenler de yok değil! Üstelik bunları öyle ciddi ve inanarak söylüyorlar ki çok sevdiğimiz yakın dostlarımızı bile etkilemeyi başarıyorlar.

Neymiş efendim, biz hem okurlarımızı hem de reklamverenlerimizi yanıltıyormuşuz, gözlerini boyuyormuşuz, falan filan…

Aslında hiç bunlara cevap vermeye gerek yok! Bu saatten sonra kendimizi savunacak halim de yok, çünkü savunulacak bir şey yok! İnternet teknolojisi o kadar ilerledi ki sitemizin istatistikleri isteyen herkes tarafından rahatlıkla görülebilir. Bu o kadar kolay bir işlem ki bir çocuk bile rahatlıkla yapabilir.

Reklamverenlerimiz zaten haber portalımızın Google Analytics raporlarını almaya başladılar.

Benim bahsetmek istediğim konu başka!

Bu kişiler belki bugüne kadar Bodrum’da istedikleri gibi at koşturdular, belki sadece kendi istediklerini Bodrumlular’ın duymasını bilmesini başardılar.

İşte bu noktada biz ortaya çıktık ve fena halde alışkınlıkları değiştirdik!

Doğru olduğuna inandığımız fikirleri sonuna kadar savunduk. Her türlü yanlışlığı belgeleriyle ortaya koyduk. Okurlarımız özgürce yorumlarını yapmaya başladılar, kendilerini rahatsız eden her şeyi istedikleri gibi söylemeye başladılar.

Yani bugüne kadar bilinçli olarak susturulan Bodrum konuşmaya başladı, bu da bazılarını ciddi olarak rahatsız etmeye başladı.

Şeytanın bile aklına gelmeyen yöntemleri uyguladığımızı söyleyenlerin nasıl bir ruh hali içinde olduğunu tahmin edebiliyoruz ve inanın hiç takmıyoruz.

En doğrusunu bilen ve takdir eden siz değerli okurlarımıza bir söz daha veriyoruz;

Ne olursa olsun doğru bildiğimizden asla sapmayacağız…İLK YORUMU SİZ YAPIN...