BODRUM?UN SEVGİ ADAMLARI!

| 25.11.2011 12:45
1510 0

Her şeyin başı sevgi! Sevgi olunca başarı da oluyor, mutluluk da!
 
Fazlası, tek taraflısı ise zarar! Sevgiyi sadece kendine yontmak ise yalnızlık, hüzün, üzüntü!
 
Dikkat edin, eşler birbirini karşılıksız sevdiği zaman saygı doğuyor. Doğan saygı mutluluğu, düzeni ve başarıyı getiriyor. Ölçü iyi ayarlandığında hayat çok güzel oluyor.
 
Ama takdir edersiniz, sadece “seni seviyorum” demekle de olmuyor. Mutlaka fedakarlıklar gerekli ki sonunda mutlu olasınız!
 
Bunları neden mi anlattım?
 
Bodrum’a getireceğim lafı!
 
Bodrum’a en çok hizmet edenleri bir inceleyin! Hemen hepsi Bodrum’u gerçekten karşılıksız sevmişler. Yaptıklarının karşısına geçip saatlerce seyretmişler. Yaptıklarıyla Bodrum adına gurur duymuşlar ve yaptıklarından tek kelime bahsetmemişler! Hep takdir edilmişler ama bu onları hiç şımartmamış!
 
Çünkü onlar; “Bodrum, seni seviyorum” demişler! Bunu da kalpten söylemişler!
 
Son yıllarda çok kişinin ağzından “Bodrum’u seviyorum” sözleri dökülüyor! Ama nedense bu kişiler sevgilerini hep kalabalık ortamda dile getiriyorlar!
 
Yalnız kaldıklarında ise asıl sevdiklerinin “kendileri” olduğunu söylüyorlar! Zaten baktığınızda ona göre davranıyorlar!
 
Kendi çıkarları için kurulan ilişkiler, kullanılan insanlar, mevkiler!..
 
Biri Bodrum için bir şeyler yapmak için mi çabalıyor? Bu tip sevgi adamları hemen devreye girip, o kişinin önünü kesmek için türlü numaralar yapıyor!
 
Ağzı çok iyi laf yapan bu tipler sözde Bodrum’u sevdiklerini söylüyorlar ama kendi çıkarını tehlikeye sokacak kişileri devre dışı bırakmak için ellerinden geleni ardına koymuyorlar!
 
Dedim ya tek taraflı sevgi zararlıdır diye! Sadece kendini seven bu tipler, görkemli toplantılarda nutuklar atarken çok sevdiklerini söyledikleri Bodrum’a en çok zarar veren tiplerdir aslında!
 
Ama ne mutlu ki Bodrum’u gerçekten sevenlerin artık karnı tok! Dedikoduya iyi işle, polemiğe girmeden, çalışarak cevap veriyorlar.
 
Onlar yaptıkları işlerle, gösterdikleri çabalarıyla ve çalışkanlıklarıyla Bodrum’a gerçekten, kalpten “seni seviyorum” diyorlar.
 
Ya diğerleri??

Nal topluyorlar!!!!

Not : Bu yazıyı 26 Mayıs 2009?da yazmışım. 2 seneden fazla geçmiş! Bilmem anlatabildim mi!İLK YORUMU SİZ YAPIN...