BİRAZ SABIR! NASIL OLSA ÇABUK UNUTUYORUZ!

| 28.12.2010 11:00
1714 0

Bodrum’da Cumhuriyet Caddesi’nde belediye çalışmalar yapıyor. Çarşı’nın altı üstüne geldi. Belediyeye karşı olanlar, yapılan işlerin değerini bilmeyenler bombalamaya devam ediyor; “esnaf perişan, zaten iş yok her şey iyice durdu”.

İyi de bu mantıkla gidersek Bodrum’a bir çivi bile çakmamamız lazım! Geçmişte hemen hiçbir şeyin yapılmadığı Bodrum, bu haliyle önümüzdeki yılları nasıl kaldırır bunu hiç düşünüyor musunuz?

Burada belediyenin Hamam Sokak’ta yaptığı hatayı tekrarlamaması gerek. İyi bir planlamayla süratli bir şekilde çalışmaları layıkıyla bitirirse diyecek bir şey kalmaz!

2 yıldır yol konusunda çektiğimiz çileyi hatırlayın;

En çok benim karşı geldiğim rezillik, Temmuz sonuna kadar devam etti. Ama şimdi o yolun üzerinden geçen herkes çektiği çileyi unuttu, “yollar çok güzel oldu” diyor.

Maalesef çok çabuk unutuyoruz. Neler çektiğimizi, neler yaşadığımızı bugün kimse hatırlamıyor. Plansızlığın maddi manevi Bodrum’a neler kaybettirdiğini biliyor musunuz?

İşte Bodrum Belediyesi de bunları göz ardı etmeden çok doğru bir planlamayla çalışmalarını hızla bitirmeli, Hamam Sokak ve kısmen Gümbet’te yaptığı hataları tekrarlamamalı.İLK YORUMU SİZ YAPIN...